Gucci Kızları - Şeytanın Bacağı

4,5/10  (2 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
19 gösterim
Moda okulu, Sinead, Marina ve Frankie'nin hayalini kurduğu gibiydi: Müthiş tasarımlar, harika kumaşlar, vintage stiller... Üstüne üstlük erkekler! En şahanelerinden birinin sokağın tam karşısında oturduğunu da belirtmek isteriz.

Frankie fotoğrafçı Travis'le arkadaş oluyor ancak Gucci kızı Sinead'in de kendi planları var! Böylece Frankie kendini arkadaşının yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş bulunca ortam azıcık gerilecek. Sinead'in hayatı düşüşe geçmişken, Marina olaya müdahale edip sorunu çözebilecek mi? Kızlar moda okulunda hem şeytanın bacağını kırıp hem de arkadaş kalmayı becerebilecekler mi acaba?
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  230
 • ISBN:
  9786050058628
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Akpınar 
01 Eki 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Canım sıkıldığı için güldürecek çerez bir kitap ararken kütüphanede bulup okudum. Açıkçası bir beklentim olmadan okuduğum için tamamiyle hayal kırıklığıydı diyemem fakat almaya değmeyecek bir kitaptı. Yazar zaman ve yer geçişlerini çok saçma yapmış. Cümleler aşırı devrik. Konusu keyifliydi ama yazar sanırım hayatında ilk kez kitap yazmış biriydi. Konuyu iyi değerlendiremediğini düşünüyorum. Almanıza değmez fakat benim gibi kütüphanede bulursanız can sıkıntısına okunulabilir kısa bir kitap.