Güçlü Kadınlar

8,0/10  (1 Oy) · 
6 okunma  · 
0 beğeni  · 
527 gösterim
"Pozitif Düşünme Gücüyle Mutlu Yaşamının Sırları" ve "Hayat Boyu Mutluluk" kitaplarının yazarı.

Kadınlara ilham veren yazar Louise L. Hay, onlara nasıl daha güçlü ve iradeli olabileceklerini ve geçmişte yaşananları bir yana bırakıp kendilerini nasıl mümkün olan en üst seviyeye taşıyabileceklerini öğretiyor.

Kadınlar çok uzun süredir hayatları üzerinde daha fazla söz sahibi olmak ve kendi seçimleriyle yaşamayı başarabilmek için çaba sarf etmişlerdir. L. Hay kadınlara daha güçlü ve gayretli olmanın yollarını gösteriyor ve geleceği şekillendirirken geçmişe takılı kalmamak gerektiğinin altını çiziyor. L. Hay'in sıklıkla vurguladığı bazı noktalar, kendine güvenen bir kadının elinde bulundurması gereken en güçlü silahlardan ikisi olan özsaygı ve özgüven. L. Hay, kendine inancı kuvvetli olan kadınların gerekirse tüm dünya karşısında tek başlarına durabileceklerine sıklıkla dikkat çekiyor.

"Mutluluk ve neşeyi yanınızdan hiç ayırmayın ve unutmayın ki en değerli varlığınız sizsiniz; yanınızda bir erkek olmadan da ayakta durabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Çünkü aranızı en iyi tutmanız gereken kişi sizsiniz."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2010
 • Sayfa Sayısı:
  210
 • ISBN:
  9786054335374
 • Orijinal Adı:
  Empowering Woman
 • Çeviri:
  Meltem Uzun
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
belo belo 
31 Tem 02:59 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kadınlara nasihatler ve hayatta kalma hayatla mucadelede nasil uste çıkmadan basediyor tavsiye ederim .erkeklerin karsisinda dimdik durabilen özgür ruhlu kadinlar

Kitaptan 1 Alıntı

Nurhan Işkın 
11 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hepimizin çok fazla sorunumuzun olduğunu düşünüyoruz.Yine bu sorunlar yaşamın dört kategorisinde toplanıyorlar: sevgi,sağlık,zenginlik ve kendini ifade etmek. Bu yüzden,ne kadar ezici görünürse görünsün,temizlenmemiz gereken sadece dört alan var.Ve sevgi içlerinde en önemli olanı.Kendimizi sevdiğimizde,başkalarını sevmemiz ve onların bizi sevmesi kolaydır.

Güçlü Kadınlar, Louise L. Hay (Sayfa 197)Güçlü Kadınlar, Louise L. Hay (Sayfa 197)