Güller ve Gelinler Claybornes' Brides (Rose Hill) Serisi 2-3-4

6,8/10  (17 Oy) · 
64 okunma  · 
14 beğeni  · 
993 gösterim
New York Times çok satanlar yazarı Garwood'un milyonların beğenisini kazanan serisi hızla devam ediyor... Montana, Blue Belle'de yaşayan Clayborne kardeşlerden üçünün hikâyesi tek bir kitapta okurlarla buluşuyor...


PEMBE BİR GÜL
Clayborne'ların en genci olan Travis başına buyruk biridir. Tabii sevgili Rose Anne'sine asla hayır diyememesini hesaba katmazsak. İşte Emily Finnegan'a Golden Crest'e kadar eşlik etme nedeni de budur. Ancak bu yolculuk her ikisinin de kaderini hayal dahi etmedikleri bir şekilde etkileyecektir.
"Tek kelimeyle cezbedici... The Philadelphia Inquirer "Olağanüstü diyaloglar... Muhteşem karakterler.
Rocky Mountain News


BEYAZ BİR GÜL
Yardıma ihtiyaç duyan birine asla sırt çevirmeyen Douglas'ın bu özelliğini Blue Belle'deki herkes bilmektedir. Zalimliği hoş görmeyen yapısı onu savunmasızların kurtarıcısı haline getirmiştir. Ancak inatçı güzel Isabel Grant ile karşılaşması belki de ilk kez iradesini sınamasına yol açacaktır.
"Büyüleyici... Kesinlikle okunmaya değer." Romantic Times "Eğlenceli ve dokunaklı." BookPage


KIRMIZI BİR GÜL
Kitaplara düşkünlüğüyle tanınan ve uzak diyarlara olan merakını okuyarak dindiren kaçak köle Adam hayatından son derece hoşnuttur. Tabii bekâr olmaktan da. İşte bu yüzden Rose Anne çekici Genevieve Perry'yi Montana'ya davet eder. Acaba Adam kalbini bir kadına açarak kitaplarla ulaşamayacağı gerçek özgürlüğün tadına varabilecek midir?
"Kalbinizi ısıtacak etkileyici bir hikâye." Romantic Times "Tam bir Garwood klasiği." Rendezvous
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  472
 • ISBN:
  9789944825191
 • Orijinal Adı:
  The Clayborne Brides / One Pink Rose, One White Rose, One Red
 • Çeviri:
  Seden Gürel
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Tuğba Onat 
06 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Saf aşk bana göre değil. İçinde macera aksiyon korku her şey olmalı öyle bir kitapta. Kurgusuyla anlatımıyla beni bağlamalı kendine. Ve bu kitap işte tam öyle kitaplardan biri. Sayfaları her çevirdiğimde hem aşka hem maceraya yelken açmamda etkili oldu Her sayfada farklı bir limandaydım. Kesinlikle tarih ve aşkı bi arada sevenler için harika bir kitap.