Güneşin Aşık Olduğu Kız Kızıl Kardelen 2

9,1/10  (7 Oy) · 
13 okunma  · 
7 beğeni  · 
282 gösterim
Kardelen ve Kara’nın serüveni, İstanbul’un boğazında, denizin kıyısında, güneşin doğduğu ve battığı her günde devam ediyor.
Sorular cevaplarını bu kitapta buluyor!
Kızıl Kardelen İkinci Kitap ile Final Yapıyor
GÜNEŞİN ÂŞIK OLDUĞU KIZ
Kardelen, adının kaderini mi yaşayacak?
Kara Kurt, geçmişin gölgesiyle nasıl yaşayacak?
Kim katil? Kim âşık? Kim suçlu? Kim masum?
Aşkın ve nefretin nefis harmanına hazırlanın.

“Kış çiçeği Güneş’e tutuldu. Güneş, Kardelen’e âşık oldu.”

O ilk tanışmayı hatırlıyordu Kardelen. O adamın efsanevi Kara Kurt olduğunu anlamıştı ama adına yakışır bir cesaretle ölüme bakakalmıştı. Ölüme hayranlık duymuştu Kardelen… Ölüm onun kendini izlemesine izin vermişti. Sonra yıllar geçmiş, Güneşin Öptüğü Kız ölümle evlenmişti. Ölümün karanlığı, güneşin ateşiyle birlik olmuş, koskoca bir alev topuna dönüşmüştü; kalbinde gitgide büyüyen sıcak ve derin bir sızıyla...
Ölüm onu öpmüştü. Ölüm onu tatmıştı. Ölüm onu kendinin kılmıştı.
Ve ölüm kışa çeyrek kala, yine kardeleni yakmıştı.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2017
 • Sayfa Sayısı:
  488
 • ISBN:
  9786051512181
 • Yayınevi:
  Hayat Yayınları
 • Kitabın Türü:
Gonca Çiftçioğulları 
05 Haz 2017 · Kitabı okudu · 13 günde · Puan vermedi

Ikinci kitap da hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Kardelen kocasina her geçen gün daha çok bağlanmaya başlıyor. Kara Arslan da karisina tutkuyla aşık oluyor. İci içini yiyen Kardelen sonunda abisiyle ilgili şuphelerinden kocasina bahsediyor. Yuregi ile sevdigi adsmin abisinin katili olmadigini ogrenmek icin can atarken. Kara Arslan bu konuda Kardelen'e şüphelerini giderecek hiç bir sey soyleyemiyor çünkü abisini öldürüp oldurmediginden kendisi de emin olamiyor. Karısının içini rahatlatmak için de abisinin ölümünü araştırmaya başlıyor. Acaba katil Kara Arslan mi yoksa baska biri mi?

Semra demir 
14 Mar 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Mükemmel bir kitaptı. tek solukta okuduğum kitaplardan biri. Bir yıl boyunca beklediğim ve beklediğime değen bir kitap.her bir karaktere aşık oldum resmen.

Kitaptan 2 Alıntı