Güz Cumhuriyeti Barut Büyücüsü 3

10,0/10  (1 Oy) · 
4 okunma  · 
3 beğeni  · 
137 gösterim
BARUT BÜYÜCÜSÜ ÜÇLEMESİ SONA ERİYOR…

Feldmareşal Tamas ülkesine döndüğünde Adro’nun başkentini tarihinde ilk defa yabancı bir işgalcinin elinde buldu. Oğlu kayıptı, müttefikleri saydığı kişiler dost mu düşman mı belli değildi ve destek kuvvetlerinin gelmesine daha haftalar vardı.

Cephede ise Adro ordusu iç çekişmelerine yenik düşmüş, Kez işgalcilerine karşı değil, birbirlerine karşı savaşıyorlardı. Kaçırılmış oğlunun peşinden giden Adamat bu çekişmenin ortasına düştü. Eskiden dost sandığı kişiler tarafından ihanete uğrayan Taniel Çift Atar’ın da Adro’nun bu savaştan tek parça çıkabilmesi için elinden geleni yapması gerekiyordu.


BİR DE İŞİN İÇİNE TANRILAR GİRİNCE…

Brandon Sanderson’ın edebi vârisi McClellan’ın teknolojiyle büyüyü birleştiren bu zengin dünyasında, barut ve mermileri kontrol edebilen büyücülerin karşısında kim durabilir ki?

“Yaratıcı bir büyü sistemi, soluk soluğa bir kurgu, ilgi çekici bir dünya.”

-BRANDON SANDERSON-

“Silahlar, kılıçlar ve büyü bir arada? İnsan daha ne ister ki? Ya heyecan dolu aksiyon, hafızalara kazınan karakterler ve tekrarlanması güç bir başarı? Brian McClellan bu işi biliyor. ”

-BRENT WEEKS-
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2018
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786053757641
 • Orijinal Adı:
  The Autumn Republic (Powder Mage #3)
 • Çeviri:
  Cihan Karamancı
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Alper Kanık 
05 Şub 18:33 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Her zaman neden diye sor. Bir şeyi bilmek yetmez..... daima onun nedenini de bilmelidir. Böylece farklı farklı şeylerin nasıl çalıştığını anlaman kolaylaşır

Güz Cumhuriyeti, Brain McClellan (Sayfa 84 - Bo)Güz Cumhuriyeti, Brain McClellan (Sayfa 84 - Bo)