Hayalet Ağrı

3,5/10  (2 Oy) · 
11 okunma  · 
0 beğeni  · 
682 gösterim
Ayça Şen, ele avuca sığmaz, gerçeküstü bir macerayla sevenlerinin karşısında.

Çocukken, binde bir görülen hastalıkları bile dandik bulurdum; gelecekse milyonda bir, milyarda bir görüleninden olmalıydı ki, bana layık olsun. Ama şimdi iş ciddiye binmişti, acilen ağrılarımın sebebini öğrenmek istiyordum. Hastanelere bağımlı hale gelme düşüncesi çok fena sinirimi bozuyordu. Kendimi, beni derhal iyileştirmesi için Allah'a emir verirken yakaladım ve hemen tövbe ettim.

Bir radyoda müzik programı yapan Aslı aniden başlayan ve sebebi bulunamayan ağrılar karşısında çaresiz kalmıştır. Ağrılarına çözüm bulmak için gittiği doktor, bu ağrıların geçmişte yaşanan büyük bir travmaya bağlı olabileceğini söyleyerek, genç kadının hayatındaki önemli-önemsiz her şeyi bir deftere yazmasını söyler. Kimse okuyacak diye düşünmeden, hiç olmadığı kadar dürüst ve yalın olmalıdır yazdıkları. Hayatı buna bağlıdır. Uygulanacak tedavi yöntemi ise o güne kadar hiç görülmemiş, inandırıcılıktan uzak bir yöntemdir. Ancak Aslı'nın kendisine söylenenleri yapmaktan başka çaresi yoktur. Yoksa kafatası patlayacaktır! Üstelik defterinin sayfaları doldukça, genç kadın en az tedavinin kendisi kadar inanılmaz gerçeklere doğru yelken açacaktır.

Yaptığı radyo programlarıyla geniş bir hayran kitlesi edinen ve gerek köşe yazıları, gerekse yazdığı iki romanla bu kitleyi genişleten Ayça Şen, ele avuca sığmaz, gerçeküstü bir macerayla sevenlerinin karşısında.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  232
 • ISBN:
  9786050918526
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
ozakiabi 
22 Oca 17:45 · Kitabı okudu · 4 günde · 4/10 puan

Saatçi Bayırı kadar güzel bir kitap değil. Beni en çok üzen bilgisine ve zekasına güvendiğim Ayça Şen'in Dc Comics'in en ünlü süper kahramanı Batman'i Marvel'ı kahramanı sanması oldu.

Kitaptan 1 Alıntı

ozakiabi 
26 Eyl 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · 4/10 puan

Yüzlerine baktığınızda insanların bir şey anlamadığını sanıyorsunuz, fakat öyle garip ki, çaktırmadan laf sokmalar, her şeyi anlamış olduğu halde arıza çıkmasın diye ses çıkarmayanlar, bunun yerine, arkasından konuşurken. "Gördün mü? Ne demek istedi" diye yapılan yorumlar ve o yorumların çoğu zaman doğru çıkması...

Yani sadece mimiklerinden, insanların neyi anlayıp neyi anlamadığını kesinlikle anlayamıyorsunuz. Çok iyi rol yapabiliyorlar.

Bu yeteneklerini asla sahneye taşımayan muhteşem oyuncularla dolu hayat.

Hayalet Ağrı, Ayça ŞenHayalet Ağrı, Ayça Şen

Kitapla ilgili 1 Haber
Burası çok ıssız