Hayalet Yazar Dünyanın En Büyük Komplosunu Bir Adam Meydana Çıkaracak

0,0/10  (0 Oy) · 
5 okunma  · 
0 beğeni  · 
356 gösterim
McAra'nın nasıl öldüğünü duyduğum an keşke bu görevi kabul etmeseydim dedim içimden. Ama vazgeçmek için artık çok geç kalmıştım."

Amerika'nın en ünlü sahillerinden birinde bir ceset bulunmuştur. Vaka bir intihar gibi görünse de cesedin kimliği ortaya çıkınca aslında bunun bir cinayet olabileceği şüphesi kafalarda belirmeye başlar.

McAra, eski İngiliz başbakanının anılarını yazmakla görevlendirilmiş bir hayalet yazardır. Kitabı kaleme almaya başladığında bilmemesi gereken birçok sırrı öğrenmiş ve bu da hayatına mal olmuştu. Onun ölümü belki de uluslararası güvenliği temelinden sarsacak olağanüstü bir komplonun parçalarından yalnızca biridir.

Ancak projeyi tamamlaması için gönderilen yeni hayalet yazar içinse bu görev bulunmaz bir fırsattır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2010
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9789752112223
 • Orijinal Adı:
  The Ghost
 • Çeviri:
  Esat Ören
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
İsmail Altunbüker 
27 Eki 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bir başkanın yazarlığını yaparken öğrendiği kirli işleri konu alan sıra dışı trajik öyküsü ibretlik bir konu okuyan herkese keyifli okumalar dileriz Türkiye ...

Güler Bilkay Aygün 
10 Haz 19:55 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İngiliz Başbakanının yaşamını kaleme almayı kabul eden yazar, konu ilerledikçe başkanın kirli çamaşırları ile karşılaşır ve işler çığırından çıkar. Macera filmi tadında çok güzel bir kitap.

Simay 
26 Tem 00:30 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

336 sayfa 4 saatte rahatlıkla bitti. Akşam için kafa yormadan okuyacağım konusu ilgi çekici bir kitaba başlamak istemiştim. Konu olarak da kısaca başkanın ölümüyle hayalet yazarlığını kabul eden bir adamın başkanın kirli geçmişiyle karşılaşmasını okuyoruz. Büyük bir indirimden iki sene önce satın almıştım. Daha önce okumaya karar verseydim rahatlıkla okurmuşum.Beklentim yoktu sanırım o yüzden hayal kırıklığına uğratmadı beni.