Hayaletin Kanı Wardstone Günlükleri 10. Kitap

8,6/10  (5 Oy) · 
13 okunma  · 
4 beğeni  · 
488 gösterim
Kan Gövdeyi Götürüyor!

"Uyarmadı demeyin, bu kitaplar gerçekten korkutucu."
-The Times-

İngiliz yazar Joseph Delaney'in, milyonlarca okuru peşinden sürükleyen Wardstone Günlükleri serisinin onuncu kitabında Tom ve ustasının, Şeytan ve hizmetkârlarıyla giriştiği nefes kesen mücadele kaldığı yerden devam ediyor.

Dünya çapında elde ettiği büyük satış başarısı ile çağdaş fantastik ve korku edebiyatının klasikleri arasında gösterilmeye başlanan Wardstone Günlükleri'nden kanınızı donduracak yepyeni bir hikâye daha: Hayaletin Kanı. Yapımcıların dikkatlerini çekerek ödüllü Rus yönetmen Sergey Bodrov tarafından Seventh Son (Yedinci Oğul) adıyla sinemaya uyarlanan dizinin filmi, 2014 yılının en çok beklenen yapımları arasında.

Bu macerada, yedinci oğlun yedinci oğlu olan Tom Ward için zaman hızla tükeniyor. Şeytan'la son savaşı gün geçtikçe yaklaşırken, Hayaletin Çırağı görevinde hiç olmadığı kadar yalnız kalıyor. Şeytan en güçlü hizmetkârını Tom'un peşine takmış durumda: Vampir Tanrı. Üstelik bu dehşetengiz hizmetkâr Tom'un şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir canavara benzemiyor...

Dünya karanlığın esareti altında. Ailelerin parçalandığı, kardeşin kardeşi öldürdüğü, açlığın, hastalığın ve adaletsizliğin hüküm sürdüğü karanlık bir dünya… Şeytan'ın hizmetkârları her yeri ve herkesi ele geçirmiş durumda. Birilerinin buna dur demesi gerek: Tom Şeytan'ı yok etmeli!..
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2012
 • Sayfa Sayısı:
  288
 • ISBN:
  9789944697699
 • Orijinal Adı:
  The Spook's Blood
 • Çeviri:
  Kerem Işık
 • Yayınevi:
  Tudem Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

gökmen kılıçoğlu 
06 May 08:42 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

“dünyada her şeyin durmaksızın değiştiğini kabul etmelisin. Hiçbir şey sonsuza dek aynı kalmaz. Bununla yaşamaya alışmalıyız.”

Hayaletin Kanı, Joseph Delaney (Sayfa 13)Hayaletin Kanı, Joseph Delaney (Sayfa 13)