Pushing the Limits Serisi 2

Hayallere Dokunmak

Katie McGarry
Ryan kulağıma eğiliyor. "Dans et benimle, Beth." "Ben dans etmem." Doğru, etmem. Daha doğrusu, bir erkekle hiç dans etmedim. Kuşkuyla kaşını kaldırıyor. "Dans etmezsin?" "Hayır." Ateşin ışığı Ryan'ın yanık tenine vuruyor ve yüzüne harika, bronz bir parlaklık veriyor. Altın saçları ışıldıyor. Göz kamaştırıcı. Ryan bir adım yaklaşıyor ve kendini çekici yapan ve beni zayıflatan "ben her şeyi bilirim" gülüşünü takınıyor. Ondan nefret ediyorum ve bana dokunmasına izin verdiğim için kendimden de nefret ediyorum. Çok hızlı bir tempoda çalan müzik biraz yavaşlıyor. Müzikteki güçlü vuruşlar kalbimin çılgın atışlarını taklit ediyor. Dudaklarını kulağıma doğru yaklaştırıyor ve nefesi boynumu gıdıklıyor. "Benimle dans et, Beth." Katie McGarry için Övgüler ve Yorumlar "Bu romandaki her şey - sahne, karakterler, romans- işliyor ve çok iyi işliyor." -Kirkus Book Reviews, Hayallere Dokunmak üzerine "Bu çocukluktan gençliğe geçiş aşk hikayesi… bir iddiayla başlıyor ve cesur, erotik bir güven egzersizine dönüşüyor... Tempolu, tatmin edici bir romans." -Publishers Weekly'de, Hayallere Dokunmak üzerine (Tanıtım Bülteninden)
Yazar:
Katie McGarry
Katie McGarry
Çevirmen:
Melis Olçum
Melis Olçum
Tahmini Okuma Süresi: 14 sa. 3 dk.Sayfa Sayısı: 496Basım Tarihi: Mart 2015Yayınevi: Aspendos YayıncılıkOrijinal Adı: Dare You To
ISBN: 9786055175771Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
496 syf.
·
Puan vermedi
Okumayı sürekli ertelediğim bir kitaptı açıkçası bitirmekte zorlandım sona doğru belki bir şeyler değişir umuduyla yarıda bırakmamak için kendimi zorladım sürükleyici değildi.
Hayallere Dokunmak
Hayallere DokunmakKatie McGarry · Aspendos Yayıncılık · 201562 okunma
Reklam
496 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Ryan ve Beth'nin hikayesi bir iddeayla başlıyor. Beth sorunları olan kopuk aile ilişkilerinde genç bir kız. Ryan ise dışarından bakınca harika görünen bir hayatı olan genç delikanlı... İkisinin yolları kesişecek. Beth Ryan'a güvenebilecek mi? Kitap liseye giden gençleri anlatıyor. Yazarın ilk okuduğum kitabıydı. Anlarımıyla konusuyla gayet başarılı buldum.
Hayallere Dokunmak
Hayallere DokunmakKatie McGarry · Aspendos Yayıncılık · 201562 okunma
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.