Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
51 gösterim
"İnsan olmak başka şey! Ve ben, sadece yaptığım iş değilim... Bir gün, reklamcılığa ara verdim. Yaratıcılığımın yönünü, insan ve hayat üzerine derin bir yolculuğa çevirdim. Yalanla kuşatılmış bir toplumda; başkaldırının, özgürlüğün ve yalınlığın evrensel labirentlerinden geçerek... Sana, son'suz bir okuma kitabı hazırladım.Bir, özdeyişler ilkyapıtı. Sende, hoş etkiler yaratabilmek... Ve hayata, bir şeyler katabilmek için."

Kitaptan 12 Alıntı

Miraç 
03 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Açlık ve savaş insanları öldürüyor, biz seyirci kalarak insanlığı öldürüyoruz.

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 62 - Papirüs yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 62 - Papirüs yayınları)
Miraç 
04 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sen; parayla ölçülebilen tüm varlıklarını yitirdiğinde, geriye kalansın.

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 73 - Papirüs yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 73 - Papirüs yayınları)
Miraç 
03 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yaşamın boyunca her yaş; bazı şeyleri ancak o yaşta yapabileceğin için eşsizdir.

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 42 - Papirüs yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 42 - Papirüs yayınları)
Miraç 
03 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Köyün ortasındaki vadi, köyün iki yakasını ayırır mı, birleştirir mi?

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 19 - Papirüs yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 19 - Papirüs yayınları)
Miraç 
03 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hiç kimse, kolsuz bir insan kadar kusursuz bir kucaklama hayali kuramaz.

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 54 - Papirüs yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 54 - Papirüs yayınları)
Miraç 
04 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitabın dönüştürme gücünün en iyi örneği, bizzat kendisidir; keresteden elde edilir.

Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 141 - Papirüs Yayınları)Hayat Üstüne Çok Hoş Bir Kitap! Ya da Bana Öyle Geliyor, Mustafa Güngör (Sayfa 141 - Papirüs Yayınları)
2 /