Hayat Zor Ama Ben de Kolay Biri Sayılmam!

8,0/10  (5 Oy) · 
22 okunma  · 
5 beğeni  · 
703 gösterim
Hayat Zor ama Ben de Kolay Biri Sayılmam

Armudun sapına, incirin çöpüne takan, dış kapının iç mandalı olan, sürekli Kızım bırak bu işleri, devlet su işleri uyarısı alan, dakikada yüz kırk kelime edebilme kapasitesine sahip, kuzu görünümlü olmasına rağmen bütün kurt âlemine Buyur abla bir isteğin mi var? diye ceket ilikletebilecek kadar bitirim, annesinin terliğinden çekinen ama doğruları söylemekten asla çekinmeyen bizim Yeliz.

Kalabalık bir otobüste pencere kenarı gibi, sıcak havada soğuk karpuz gibi, pantolonun cebinde unutulup sonradan bulunuveren banknot gibi, uyku tutmayan bir gecede televizyonu açıp güzel bir film görmek gibi, tam çayı demlemişken sokaktan geçen simitçinin sesi gibi sıcak bi'şey.

Anlatılmaz yani okunur.

İşte öyle bi'şey.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2011
 • Sayfa Sayısı:
  200
 • ISBN:
  9789756107942
 • Yayınevi:
  Carpe Diem Kitapları
 • Kitabın Türü:
aslı ergün 
22 Haz 12:32 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

genç kızdan bahsediliyor bu kitaptaki genç kız gibi benimde zor yönlerim oluyor yaşadıklarımızla ister istemez zor bir insan olabiliyoruz bu karşımızdakinin bizi anlamamasından kaynaklanıyor ve ona zıt giderek zor bir insan olabiliyoruz.

Asiye Bozkurt 
15 Oca 12:36 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

Merhaba kitap bu kadar mı bence değil, birkaç sözüm var.Evet neyse bu kitap çok eğlenceli olup insanı bir solukta okutan bir kitap.Yeliz çok dobra olup sözünü hiç sakınmayan bir insan.Çokta eğlenceli biri.Bu kitapta otobüsteki yaşlı teyzeler Mahalledeki uluslararası gıybet örgütü Kamu spotu amcalar daha neler neler...