Hayatı Çöpe Sıyırma

10,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
377 gösterim
"Sokaklarda, caddelerde yanımızdan akıp geçen kalabalık yüzlerin hepsinde birer yaşam ayrıntısı ve gizlenmiş yaralar var. Kimse kimsenin öyküsüne dokunamıyor oysa. Gerçekler daha derinlerde gizli."

"Hayatı Çöpe Sıyırma!"yı bir gecede, heyecanla okuyup bitirdim. Gerçek hayattan yoğun damlalar taşıyan bu bir demet sarsıcı öykü beni düşündürdü, duygulandırdı ve hayatta olan farkındalığımı arttırdı. Kitabı kapattığımda daha zengin bir dünyanın içinde olduğumu fark ettim. Hayatın basamakları önüme serilmişti. Yavaş yavaş indirdim onlardan ve çok renkli bir duygu bahçesinde dolaştım. Yoğun, doyurucu ve düşündüren bir ilk kitap.
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  144
 • ISBN:
  9786058410336
 • Yayınevi:
  Postiga Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
31 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Tesadüfen elime geçen bir kitap. İçinde kısa kısa hayata dair yaşanmışlıkları bol olan gerçek hikayeler var. Öyle güzel bir anlatımı var ki sanki yazar, karşınızda oturmuş elinizi avucuna almış gözlerinizin içine baka baka anlatıyor. Sıcak samimi okuru alıp götüren anılar. Gayet seçerek okudum. Gülgün Hanım 'ın gönlüne sağlık vesselâm Hatta sıkıldıkça elinize alıp tekrar tekrar okuyabilecek güzellikte bir kitap.