Hayatın Tadını Çıkar

8,0/10  (3 Oy) · 
5 okunma  · 
5 beğeni  · 
65 gösterim
"Hayatın Tadını Çıkar," bir ay veya bir yılın ürünü değil, yirmi yıl boyunca yaptığım eğitim, inceleme, araştırma ve pratik davet çalışmasının ürünüdür. Onu kanımla yazdım, içine ruhumu döküp hatıralarımı sıktım.

Hayat, insanların uyguladıkları ya da uygulamadıkları oranda başarılı oldukları beceri ve yeteneklerin bütünüdür. Bu açıdan baktığımızda da başarılı insanların en başında Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem gelmektedir.

Onun siretine ait bilgiler inci gibi bilgilerdir. Ben onları, senin için bu satırlara döktüm. Ona, canımız ve göz bebeğimiz, ilk öğretmen Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem'in başından geçen çeşitli olayları koydum. İnsanlarla iletişim/ilişki kurmadaki beceri ve yeteneklerle hayattan nasıl tad alınacağını belirttim. Ayrıca benim ve bazı insanların kişisel hatıralarını, yaşanmış tecrübeleri ve pek duyulmamış bazı olayları da ekledim.

Bu şekilde ortaya çıkan "Hayatın Tadını Çıkar" kitabı, senin kalbine yerleşmesi için benim kalbimden sevgiyle çıkan kelimelerdir/sözlerdir. Onlara sen de değer ver, çünkü eserin içindeki bilgiler hem benim için hem de bu duyguları yaşayan insanlar için çok değerlidir.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2015
 • Sayfa Sayısı:
  531
 • ISBN:
  9786055387754
 • Çeviri:
  Tacettin Uzun
 • Yayınevi:
  Guraba Yayınları
 • Kitabın Türü:

Okuyucuyu çok sıkmadan,yalın,akıcı,çok başarılı bir kitap.Dînî konular anlatılırken arada kıssalara da yer verildiği için insan kitap bitmesin istiyor.Kesinlikle tavsiye edebileceklerimden