Hayatınızı Değiştirecek 111 Tavsiye

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
22 gösterim
"Hayatınızı Değiştirecek 111 Tavsiye" kişilere bireysel gelişimleri başta olmak üzere sağlık ve finans gibi günlük yaşamda fayda sağlayacak konularda basit ve etkili tavsiyeler sunmaktadır.

Bu tavsiyelerin birçoğunda binlerce yıllık bilgelik öğretilerinden esinlenilmiştir. Aynı şekilde kaliteli ve sağlıklı yaşam sürmemiz adına birçok tavsiye uygulandığında hayatımızda ciddi değişiklikler sağlayacaktır. Kitapta yer alan tavsiyeler uzun yılların birikimi ve gözlemleri sonucu oluşmuştur.

Sade ve kaliteli bir yaşam felsefesiyle kaleme aldığımız kitabımızdaki birçok madde başlı başına bir kitap şeklinde geniş anlatımlara sahipken kısa ve etkili bir şekilde dile getirilmeye çalışıldı. Farklı bir bakış açısı sunmak için günümüz yaşantısı içerisinde karşılaşabileceğimiz örneklerle zenginleştirmeye çalıştık.
(Tanıtım Bülteninden)
Emre Şeyda 
16 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

İçinde bulunan hikayeleri saymazsak başarılı bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Hikayeler çok kötü yazılmıştı ve ders verebilme amacıyla yazıldıkları halde bu dersi verebilme etkisinden çok uzaklardı. Bununla beraber tavsiyeler hoşuma gitti açıklamalar da fena değil ama keşke hikayeler daha iyi yazılsaymış veya başkasına yazdırılsaymış.