Hiçbiri Ben Değilim

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
466 gösterim
Hayata dair her şeyi anlatmak zordur. Bu şiirlerde yaşadığımız, uzaktan baktığımız, konuşamadığımız, çaresiz kaldığımız, korktuğumuz ve bazen gülümseyerek hayal kurduğumuz anlara ait tüm duygular var. Bu kitapta "hayat" var... -Toygar Işıklı Müzisyen-
Ercan Akarsu'nun ikinci şiir kitabı duyguların, yalnızlığın, hüznün, çaresizliğin sanatlandırılması... Bencilliğin meziyet olduğu bu ortamda "Bana ne." diyemeyen bir genç... Aslında birçok gencin cebelleştiği duyguları bir türkü gibi dile getiriyor. Duygularının farkında olmak bilhassa bir genç erkek için en büyük umut verici davranış! Tebrikler, başarılar... Yeni çalışmalarını izleyeceğime eminim.
-Saime & Edward Timms Yazar-
Yüreğin ve aklın düşüşlerinde tırmanışlarında, yürek ve akıl ölmezlikleri üzerine söylediği sözcükleri net görüntülerle portreleyen bir şair... Şiirde yapay yöntemleri hissizliğe tercih etmeyişi, kalemini onurlandıran en özge yanı... Yarattığı karşıtlıklarda, gerçeğin ritmine amaç olan samimiyeti, biran olsun zaman ve mekân olgusunun dışına çıkmamış; çünkü yazma tutkusu onda kaçınılmaz bir son (!)" Değerli dostum Ercan Akarsu... Şiir dilindeki yeteneği eserini okuyanların derin düşüncesine emanet edişin, kişileri zarif duygulara fazlasıyla itecek güçte. Okurun senden bir eser daha alacaklı olması yine kaçınılmaz gözüküyor... Eserinle bizlere sunduğun yaşam tutkusuna sonsuz teşekkürler... Harika bir eser!
-Muharrem Yaman- (Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yeni Sakarya Gazetesi Kültür/Sanat Editörü)
(Arka Kapak'tan)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2010
 • Sayfa Sayısı:
  112
 • ISBN:
  9786056137686
 • Yayınevi:
  Kanes Yayınları
 • Kitabın Türü: