1000Kitap Logosu
Hüküm
Hüküm
Hüküm

Hüküm

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.8
34 Kişi
57
Okunma
20
Beğeni
595
Gösterim
352 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 58 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Kanes Yayınları · 2016 · Karton kapak · 9786059915366
"Hayat zalim. Aşk bir şaka. Ölüm ise bir son bile değil." Bizi birbirimize kenetleyen bağları yaptığımız seçimler, verdiğimiz kararlar koparır. Aşk her zaman bir kutu çikolata, bir buket çiçek ve dudaklarda tamamlanan bir tebessümden ibaret olmayabilir. Atacağı adımın hayatını tamamen değiştireceğini bilen Natalie, zor zamanlarında hep yanında olan Liam ve küçük kızı Aarabelle için metanetini korumak ve doğru kararı vermek zorundadır. Kimsenin kalbini kırmak istemese de, karmaşayla harmanlanmış duygularının büyük bir zarafetle üstesinden gelerek yüreğinin onu götürdüğü yoldan gitmeyi seçer.
4 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺29,07
7.8
10 üzerinden
34 Puan · 8 İnceleme
Senagg
Hüküm'ü inceledi.
352 syf.
·
10 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
lk kitabını da çok beğenmiştim, devam kitabı olan bu kitabı da aynı şekilde beğendim. İlk kitap öyle bir yerde bitmişti ki şoke olmuştum ve devamını okumak için sabırsızlanmıştım. Bu serinin zor bir konusu olduğundan ve incelikle ifade edilmesi gerektiğinden bahsetmiştim. Yazarın, gayet iyi bir iş çıkardığından da... ama bu kitapta başka bir boyuta -mecazi- geçen olaylarla birlikte bunu daha bi' tasdiklemiş oldum. Yapılan hataların geri plana atılıp sadece kendini yaralayan kısımları ele almak kadar bencil bir düşünce yoktur. Bu kitapta bunu o kadar çok gördüm ki, sinir olmamak elde değildi. Natalie karakteri kendini, duygularını çok iyi ifade edebilen güçlü bir kadındı; bu sebeple aptalca durumlar yaşanmadı, neyseki. Bu kitap, ilk kitaba nazaran karakterler için daha zorluydu. Hiçbir insanın olmak istemeyeceği bir durumun içerisine giren karakterler, kendi içlerinde ayrı birbirlerine karşı ayrı bir mücadele haline bürünürler. Duygusal olarak fazlaca karmaşa yaşan her biri, gerçeklerle, yeni durumla ve hatalarıyla yüzleşmek durumunda kalır. Bu kitapta en muhteşem karakter Liam'dı bana göre. Bir insan hem karakter olarak hem de bir sevgili olarak nasıl bu kadar mükemmel olabilir?! Natalie'nin de güçlü olması ve istediği şeylerin peşinden gitmesi çok güzeldi. Bazı hatalar affedilse de geriye dönüş olmaz, sadece içdeki o yükü hafifletmeye yarar. Natalie hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Hayatını tam rayına oturtmuşken bu yeni durum tekrar sallantı ya yaratır. Liam'la ilişkileri direkt olarak bu karmaşadan nasibini alırken; ya daha güçlü bir bağ kuracaklardır ya da her şey tamamen tepetaklak olacaktır.
Hüküm
7.8/10
· 57 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
Meryem Balkaya
Hüküm'ü inceledi.
352 syf.
·
9/10 puan
İki kitabı da çok beğendim. Liam senin için diyebileceğim tek şey sen harika bir detaysın. Ve senin gibi bir karakteri okuduğum için çok mutluyum :) Kitap için diyeceğim, okuyun ve de okutun kaçmaz ;)
Hüküm
7.8/10
· 57 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
352 syf.
·
8/10 puan
Benden size tavsiye merak ettiğiniz kitapları ertelemeyin okuyun. Sonra benim gibi pişmanlık duyarsınız. Bu seriyi bu kadar beklettiğim için pişmanım. Gerçekten duygu olarak oldukça yoğun ve merak uyandırıcıydı. Ne yazık ki artık bu tarz kitaplar çevrilmiyor keşke serinin diğer kitapları da çevrilse... Natalie öldü sandığı kocasını karşısında gördüğünde büyük bir şoka uğrar. Oysa her şeyi yoluna sokmuş Liam'a delicesine aşık olmuştur. Artık kendine ait bir hayatı vardır. Şimdi Aaron eski hayatını istemektedir. Kızını ve karısını... En yakın arkadaşının ondan çaldığı şeyleri ama Natalie, Aaron'un yaptıklarını unutacak ve Liam'a arkasını dönecek değildir. Böylesine bir aşk yaşarken cesur olma zamanıdır. "Sen eve döneli beş dakika oldu ve şimdiden ağladım, bağırdım, sinirlendim ve gülümsedim. Sen başka bir şeysin." "Seninim," diye cevapladı. "Ben de seninim."
Hüküm
7.8/10
· 57 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE