İçimdeki Başka Ben

6,4/10  (5 Oy) · 
26 okunma  · 
3 beğeni  · 
811 gösterim
Ailesi tarafından çok sevilerek büyütülen Sılanın genç kızlık dönemine kadar tek bir sorunu olmuştur: beklenmedik zamanlarda kendini içinde bulduğu anlaşılmaz olaylar ve duyduğu garip sesler...

Bu karmaşık hisler içinde aşktan bile korkar hale gelen Sılanın karşısına Mennan adlı genç çıktığında, hem aşka bakışı hem de garip olaylara yaklaşımı artık ilginç bir hal almaya başlar.

Sılaya kendi adıyla değil de Nena diye seslenen o bilinmezlik, genç kızın yaşamını sonsuza dek değiştirecek midir?

İçinde taşıdığı duygular gerçekte Sılaya mı yoksa Nenaya mı aittir?

Naşide Gökbudak, kendisine has anlatımı ve akıcı roman diliyle bu kez çok farklı bir konuyu okuyucularıyla buluşturuyor...

Reenkarnasyon!
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  220
 • ISBN:
  9786055395933
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Hasan Benimser 
27 May 20:04 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

Seher, ailesinin karşı çıkmalarına rağmen Murat ile evlenip İstanbul’a yerleşir. Çok geçmeden güzel güzeli ikizleri Sıla ve Suat doğar. Mutlulukları ikizlerle daha da perçinlenir. Seher için kötü olan tek şey, Elazığ’da yaşayan ailesini özlemesi ve yaptığı evlilikten dolayı babasını onu hâlâ affetmemesidir.

İkizler yavaş yavaş büyümektedir. Suat gelişimini normal bir çocuk gibi yaşarken, Sıla da birtakım tuhaflıklar gözlenmektedir. Bu durum Seher’i çok üzmektedir.

Berra çelik 
03 Tem 01:10 · Kitabı okumadı · Puan vermedi

Bazen kendi dünyanda o kadar dolu olur ki beynin... İşte o an kendi dünyandan uzaklaşmak , bir kitabın satır aralarına dalıp kaybolmak istersin. Naşide Gökbudak'ın kitapları da adeta kendi dünyandan uzaklaştırıp başka hayatlara sürüklüyor insanı.