İçimdeki Yolculuk

9,0/10  (1 Oy) · 
12 okunma  · 
1 beğeni  · 
507 gösterim
Shirley MacLaine ülkemizde yalnızca Oskar ödüllü, ünlü bir Hollywood yıldızı olarak tanınıyor. Oysa, Shirley MacLaine bugün tüm dünyada kitapları en çok satan, dışavurumcu bir düşünür, özgün ve etkileyici bir yazar olarak da tanınmakta.

"İçimdeki Yolculuk"ta MacLaine, daha önce yazmış olduğu iki en çok satan yapıtını aşarak bizi kendi kişisel yaşamına ve iç dünyasına götüren güçlü, şaşırtıcı, hatta çarpıcı bir yolculuğu anlatıyor. Önemli bir politikacıyla yaşadığı yoğun ve gizli bir aşk ilişkisi, bu ünlü sanatçının kendini keşfetme arayışını başlatıyor. MacLainein ruhsal serüveninin yazılı bir açıklaması olan bu kitapta onunla birlikte Stockholmden Hong Konga, Hawaiiden Perunun sonsuz dağlarına soluk soluğa koşarken bir yandan da "geçmiş yaşamların", ruhsal rehberlerin ve ruhun ölümsüzlüğünün yer aldığı psişik fenomenlerin, Ufolarıyla dünyamızı ziyaret eden ve olağanüstü bilgiler getiren dünya-dışı varlıkların gizemli ve şaşırtıcı dünyasını da tanıyoruz.

Bu cesur, araştırıcı ve derin sentezlere ulaşmayı başaran kadın, sonunda varlığıın gerçek kökenini keşfediyor. Ve, hayatın, mutlaka bilmemiz gereken sonsuz olasılıklarını... Evet, MacLainein yürekliliği ve içtenliği sır dolu dünyaların kapılarını aralıyor, varoluşun gizemini aydınlatan yeni açıklamalar ve giderek yeni anlayışlar getiriyor. "İçimdeki Yolculuk", mutlaka okunması gereken sarsıcı, çarpıcı, vazgeçilmez bir kitap!

"Şaşırtıcı bir biçimde dürüst, geniş kapsamlı bir şekilde yapılmış içdünyadaki yolculuğun hesaplaşması. Shirley MacLainein keşfettiği yeni bir amaç, haz, enerji ve aşk sizi etkileyecek ve şaşırtacaktır."
Literary Guild Magazine

"İnanılmaz şekilde etkileyici bir kadın -parlak, açık, dürüst ve içten"
The New York Daily News
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 1995
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9789756793104
 • Orijinal Adı:
  Out On A Limb
 • Çeviri:
  Fatoş Dilber
 • Yayınevi:
  Akaşa Yayınları
 • Kitabın Türü: