İhtiras Tutsağı Immortals After Dark Serisi 5

8,3/10  (10 Oy) · 
31 okunma  · 
8 beğeni  · 
671 gösterim
Kuzguni Saçlı, Baştan Çıkarıcı Bir Kadın...

Geçmiş yüzyılın ünlü balerini Néomi Laress öldürüldüğü gece bir hayalete dönüşmüştür. Öteki dünyaya ait güçlere sahiptir ancak insanlar onu göremez. Çok sevdiği evinde varlığını sürdürmekte, izinsiz giren insanları korkutarak kaçırmaktadır; ta ki kendisinden bile korkutucu, kalpsiz bir ölümsüzle karşılaşana kadar.

Deliliğe Kapılmış Bir Savaşçı Vampir…

Başkalarına zarar vermesini önlemek için Conrad Wroth'un ağabeyleri onu terk edilmiş bir malikâneye kapatır. Üstelik sadece onun görebildiği bir kadın onu delirtmeyi aklına koymuştur. Bu eşsiz yaratık Conrad'ı arzuyla kıvrandırır; Conrad'ın vücudu şehvetle yanarken ruhu, sahip olmak istediği kadın için işkence çekmektedir.Conrad, Néomi'yi kazansa bile kadının çevresini kötülük sarmış durumdadır. Onu korumak için eski vahşiliğine dönmeyi göze alan Conrad, karanlık ihtiyaçlarına yenik düşecek midir?

"Kurtarılması gereken ama elde edilemeyen bir kadın ile evcilleştirilmesi gereken, öfke dolu bir adamın sıradışı hikâyesi."
-Publishers Weekly-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053433460
 • Orijinal Adı:
  Dark Needs at Night's Edge
 • Çeviri:
  Aydan Şanlısoy Özbek
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Vaaavvv. Yani lux serisinden sonra artik hicbir seriyi begnmem soluksz okumama diyordum ama bu seri cok guzel yafss.. Yazar ucmus :)
Ah kahramanimiz Conrad bir vampir hem de en kötu olanindan.. Kizimiz da bir hayalet zamann da nisanlisi tarafindan öldürülms Neomi.. bu ikilinn hikayesi Nikolai'n Conrad'i hayaletin evinde tutsak etmesiyle basliyor. Hic kimse gormez ve duymazken Neomi'yi bir tek Conrad goruyor. Isler ilginclesyr. Ya yuzyillardr bekledgi esi bir hayaletse kavusmak var midr? Conrad'i neler bekliyor hepsi bu guzel kitapta cok iyiydi ya :)

PINAR DEĞİRMENCİ 
10 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Seri beş
Evet Sebastian in kızgın kardeşinin hikayesi de bitti.
O nasıl bir güçtür öyle.
Ya kızımız eve hapis olmuş bir hayalet
Ve ikisinin harika0serüveni
Yine çok iyidi kıza ne olacak diye deli gibi okudum harikaydi sonu
Bayıldım devam ediyorum gelsin altı