İkizlerin Sınavı Ejderha Mızrağı Serisi & Efsaneler Üçlemesi 3. Kitap

9,1/10  (15 Oy) · 
34 okunma  · 
11 beğeni  · 
426 gösterim
“…Aşk kazanmalı!”

İkizler, zamanın karşı konulmaz nehrinde bir bilinmez denize doğru sürükleniyorlar. Kan, Karanlık ve Ateş Sınavları… Yaşamın, hayatın, özgürlüğün devamı için geçilmesi zorunlu üç büyük Sınav!..

Tanrısal güç peşindeki Raistlin, dev savaşçı Caramon, Mızrak Kahramanı Tanis Yarımelf ve tarihin taşlarını oynatan sevimli ve korkusuz Kender Tas… Korkunç Sınavları kim geçebilecek ve bedeli…
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2000
 • Sayfa Sayısı:
  293
 • ISBN:
  9789759427528
 • Orijinal Adı:
  Test of the Twins
 • Çeviri:
  Çiğdem Erkal İpek
 • Yayınevi:
  Arka Bahçe Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
zerrin ayça yılmazer 
27 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Büyük fantastik serilerle yarışabilecek niteliklere sahip bir kitap. Hikayesi müthiş sürükleyici, etkileyici karakterlere sahip . Sizi başka dünyalara taşıyabilir. Raistlin karekteri o kadar naif ve karanlık ki ister istemez tanımak istiyorsunuz onu ve kitap bitiyor. Ne olduğunu anlamadan serinin ikinci kitabına başlıyorsunuz.

Yaşar Altıparmak 
25 Şub 16:11 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitapta ki karakterler ile birlikte çıktığım yolculuk tahmin ettiğimden çok daha farklı bir şekilde noktalandı. Bir kitabı okuduktan sonra ben bu kitabı beğendim mi diye sormak yerine bu kitap beni tatmin etti mi diye sorarım, ve evet bu üçleme beni fazlasıyla tatmin etti. 167 kitaplık seride 6. Kitabı bitirmenin vermiş olduğu mutluluk ile bir sonra ki üçlemeden en az bu seri kadar umutluyum.

Kitaptan 1 Alıntı

Volkan Türker 
30 Nis 23:55 · Beğendi · 9/10 puan

The Master of Past and Present
Bir şey dokundu... bir el. Bu el onu nazikçe sarsarken oda ele sıkı sıkı tutundu. Bir ses geldi, " Raist, uyan! sadece bir rüyaydı. Korkma. Onların seni incitmeleri ne izin vermem! Bak, seyret... Seni güldüreceğim."

Ejderhanın onu saran kıvrımları gerginleşerek nefesini kesti. Parlak siyah dişler canlı organlarını yedi, kalbini yuttu. Bedenini parçalayarak ruhunu aradılar.

Güçlü bir kol sarılıp, onu sıkı sıkı tuttu. Bir el kalktı gümüş bir ışıkla parlayan ve gece içinde çocuksu resimler yaptı ve belli belirsiz duyulan ses fısıldadı. " Bak Raist, tavşancıklar..."

Raistlin gülümsedi, artık korkmuyordu.

İkizlerin Sınavı, Margaret Weis (Sayfa 268 - Arka Bahçe Yayınevi)İkizlerin Sınavı, Margaret Weis (Sayfa 268 - Arka Bahçe Yayınevi)