İlişki Durumu: Karmaşık Truly, Idaho Serisi 1

6,8/10  (16 Oy) · 
48 okunma  · 
11 beğeni  · 
882 gösterim
Delaney yıllar önce terk ettiği Truly'ye üvey babasının cenazesi için geri döner. Fazla kalmak gibi bir niyeti yoktur çünkü bu küçük, dedikoducu kasaba, ona hiç iyi şeyler hatırlatmamaktadır. Üvey babasının vasiyetini de dinledikten sonra kasabadan ayrılacağını zanneden Delaney'in planları, vasiyette yer alan bir madde yüzünden tamamen bozulur. Delaney üvey babasından kalan büyük mirasın payına düşen kısmını alabilmek için bir yıl Truly'de kalmak zorundadır.

Delaney'i bekleyen bir yıllık süre, geçmişinden gelen küçük hesapları kapatmakla uğraşacağı günlere, aşka, tutkuya ve heyecana gebedir. Bir yılın sonunda onu bekleyen sürpriz ise onu büyük bir karar vermeye itecektir.

Bu deli dolu ve romantik kitabı okurken çok eğleneceksiniz.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9786055395599
 • Orijinal Adı:
  Truly Madly Yours
 • Çeviri:
  Buket Ulukut
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Evet bir Rachel Gibson kitabını daha bitirmiş bulunuyorum. Hızlı ve zevkli okunan dili ve akıcı anlatımıyla beğenimi kazanmakla beraber kitabın erkek baş karakteri Nick hem okuru kendine hayran bıraktırıyor hem de karakterinden dolayı biraz gıcık olmanıza neden oluyor Uslanmaz bir zampara misali ). Zengin bir baba ve kalan mirasının paylaşılmasını kurallara dayatılan bir vasiyet. Delaney zaten çocukluktan aşık olduğu Nick'ten nasıl uzak duracak ? Romantik , aşk konularını içermesinin yanında ilginç ve komik olması da ayrıca kitaba cazibe katmıyor değil yani. Boş tatil vakitlerinizi dolduracak, beklentilerinizi çok yüksek tutmadan okunabilecek bir roman diyebilirim.

Meryem Özalp 
11 Ara 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Arada nefes alıyorum bu yazarın kitaplarıyla. Kısa ve öz yazıyor. Hiç uzatmıyor. Delaney yıllar önce terk ettiği Trully kasabasına üvey babasının cenazesi icin geliyor. Kalmaya da hic niyeti yok ama babasinin vasiyetini duyunca 1 yil orda kalmk zorunda oldugunu anliyor. Nick ise Delaney'in gecmisinde hic iyi bir yere sahip olmayan esas oğlumuz. Delaney Nick ile hic sevmedigi bu kasabaya sıkışıp kaliyor ve dedikodular başliyor. Yine guzel bir kitapti. Okuyun okutun ;)

Zeynep 
12 Haz 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kafa yormadan okunabilecek, akici bir dilde kitap. Ölen üvey babasindan kalan mirasi alabilmek icin geçmişiyle ve geçmişinden kaçtigi kasabada 1 yil yaşamaya mecbur birakilan kizin hikayesi