İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?

7,0/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
1 beğeni  · 
376 gösterim
Ruhunu tamamlayacak, kalbini ısıtacak, sadece seni sen olduğun için sevecek insanla karşılaşabilmen için beyaz atlı prens ya da güzeller güzeli bir prenses olman gerekli değil.
İş, arkadaş, aile ve sosyal hayatında popüler biri olman için yüzüne türlü maskeler de takmak zorunda değilsin.

Vücut dilin yüreğini anlatan bir şiirdir. Onunla etkiler, büyüler ve sevilirsin. Sözlerin ise sesinin dansıdır. Enerjisiyle insanları sarmalar, kucaklar, besler ve kendine çeker. Vücut dilini ve sözlerini doğru kullanmayı öğrenirsen insanların yürekleri
sana ardına kadar açılacaktır. Kapıyı çalman içinse sadece doksan saniyen vardır.

"Okuyucularına, sosyal hayattaki iletişim güçlüklerini gidermek ve profesyonel yaşamda başarılı bir etkileşim sağlamak için güçlü teknikler sunuyor. Aynı zamanda eğlenceli olan bu kitap; sağlam ilişkiler kurmak için ilginç önerilerde bulunuyor.
-Publishers Weekly-
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786053846031
 • Çeviri:
  Başak Öztürk
 • Yayınevi:
  Yakamoz Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

Başarının "sırrını" çözmek çok da zor değil. Diğer insanlarla ne kadar iyi iletişim kurarsanız yaşam kaliteniz o kadar yükselir.

İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 13 - Yakamoz Yayınları)İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 13 - Yakamoz Yayınları)

Yüz yüze gelinen durumlarda yaklaşımınız, sizden önce gelir. Bu, sizin hayatınızın merkez gücüdür; yaptığınız her şeyin kalitesini ve görünümünü kontrol eder.

İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 56 - Yakamoz Yayınları)İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 56 - Yakamoz Yayınları)

Eğer ne istediğini bilmezsen, iletilecek mesaj da başka insanlarla iletişim kurmak için bir temel de yoktur.

İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 53 - Yakamoz Yayınları)İnsanların Sizden 90 Saniyede Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsınız?, Nicholas Boothman (Sayfa 53 - Yakamoz Yayınları)