İsa Peygamber'in Gizli Öğretisi

0,0/10  (0 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
517 gösterim
İsa Peygamberin gizli kalmış yaşamı ve öğretisi hakkında bilgi edinmek İsteyen okuyucularımıza yönelik olarak hazırladığımız bu kitapta geçen konuların içinde; uzun bir süredir gizli kalmış olan ve Türkiye'de ilk kez yayınlanan çok özel bilgilerle karşılaşacaksınız.

Beklenen Kehanet, Gizli ve Farklı Bir Doğum, Spiritüel Döllenme, Hz. Meryem ve Hz. İsa'nın Ezoterik Kökeni, Helios Mabedi'nde Meryem'in nişanlısından bile saklanan sır, Yeraltı Labirentlerindeki Doğum, Carmel Peygamber Okulu, İlahi Kelam Doktrini, Mağaradaki Vizyon, 120 kişinin katıldğı gizli toplantılar, İsrailoğulları, Eseni Rahipleri ve Agartalı Naacal Rahipleri, ışıklar içinden çıkan İki gizemli kişi ve bir soİukta okuyacağınız daha pek çok konu...

Bu bir roman değildir. Bir dönemin yaşanmış, gizli kalmış gerçekleridir. Ve siz kitabın satırları arasında bu yaşanmışlıklara şahit olurken, İsa Peygamber'in gizli öğretisinin de derinliklerine ineceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
fikret eroglu 
11 Şub 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Tarihte isa Peygamber kadar hayatı tartışmalarla dolu bir ikinci kişi yoktur. İsanın kayıp yıllarının izini süren ve İsa peygamberin hayatını ezoterik bakış açısıyla kaleme almış yazara.