Isırık Kulübü The Morganville Vampires Serisi 10

8,5/10  (6 Oy) · 
29 okunma  · 
6 beğeni  · 
841 gösterim
Kulübe hoşgeldiniz!
İyi olan kazansın.

Morganville, Teksas'a hoşgeldiniz. İnsanlarla vampirlerin birarada yaşamayı -bir yere kadar- öğrendiği küçük bir üniversite şehri burası. Ne var ki son günlerde şehirde çok fazla kan dökülüyor. Hem de vampirlerin beslenmesi için değil, birilerinin garip eğlence anlayışı yüzünden.

Üniversite öğrencisi Claire Danvers, Morganville'de vampirlerin yaşadığını öğrendikten sonra yeni arkadaşlarıyla birlikte bir dizi maceraya atılmış ve bu ürkütücü maceralarda vampirlerin tek derdinin etliye sütlüye karışmadan yaşamak olduğunu anlamıştı. Ancak onları kavgaya çekmek isteyenler vardı.

Ve kaçak bir dövüş kulübü kuracak kadar da ileri gideceklerdi.
Vampirler yumruk yumruğa insanlarla dövüştürülüyordu. Claire, dostları ve dost olduğuna inanmak istediği yandaşlarıyla birlikte bir sinyalin peşine düştü. Çok geçmeden, bir dövüş sitesiyle başlayan sorunların tüm Morganville'i tehdit eden büyük bir tehlike olduğu ortaya çıkacaktı.

Hayatta kalmak istiyorlarsa, dövüşmekten çok daha fazlasını yapmaları gerekecekti.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9786054560806
 • Orijinal Adı:
  Bite Club
 • Çeviri:
  Evrim Şolpan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
TSena_gl 
 20 Haz 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

Cam Ev'de dostluk, aşk ve macera hiç tükenmez. Morganville'de bir dövüş okulu ve kendini savunma kulübü açılır. Shane, bu kulübe oldukça meraklıdır. O kulüp açıldıktan ve Shane oraya gitmeye başladıktan sonra her şey değişir. Bu kötü yönde bir değişimdir. Kulüpte insanlarla vampirler dövüştürülmektedir. Morganville Kurucusu Amelie'nin babası Bishop, hapisten kaçmıştır ve bu kulüpte olanların sorumlusu odur. Claire, bu kulüpten, Glory'den kurtulmaya ve Shane'yi onlardan kurtarmaya odaklanmıştır. Ve tabii Michael'i da. Amelie'nin artık sabrı taşmıştır ve buna sebep olan herkesi öldürme isteğindedir. Claire, Shane'nin suçsuz olmasına rağmen Amelie'nin bunu umursamayacağından korkarak, Eve ve Mrynin ile yaptığı planla Shane'yi ve Michael'yi kurtarmaya çalışırlar. Shane, yapacağı kötü bir şey anında aklı başına gelir. Glory, hâlâ pes etmemektedir ama pes ettirilir. Ve Bishop sahneye çıkar. Bishop, Claire'n cesurluğu ve Mrynin icatıyla hak ettiğini bulur. Amelie, polisler ve Oliver olaylara geç kalmıştır. Shane babasının ölümünün ardındaki asıl gerçekle yüzleşir. Ve Claire sevdikleri için çok istediği bir şeyden vazgeçer. Bir kitabın sonunda gene büyük maceralar atlatılmış ama gene birlikte, dostlukla, aşkla kalmışlardır. https://www.instagram.com/sena_booklovers/