İsrail ve Siyonizm Kıskacında Türkiye

6,0/10  (1 Oy) · 
6 okunma  · 
0 beğeni  · 
642 gösterim
Asırlardan beri dünya insanlığının; neredeyse en önemli meselelerinden biri olarak gündemini oluşturan bir konudur. Masonluk ve Siyonizm. Gerek dünya siyasetinin ve sosyal hareketlerinin oluşumunda ayrılmaz bir unsur olarak etkinlik gösteren Siyonistler, Masonlar ve Masonların bağlı olduğu "Loca"nın esrarengiz yapısı, gerekse de karşı olunmakla birlikte tam anlamıyla bilinmeyen, birilerinin anlayamadan anlatmaya çalıştığı Siyonizm ve Masonluk bu kitapta; araştırılıp incelenmek suretiyle okuyucunun bilgi ve dikkatine sunulmaktadır.

Siyonizm, masonluk, mason locaları ve bu locaların çalışma faaliyetleri, Siyon Protokolları, Dönmelik, Sabeyat Sevi, Yahova Şahitleri, Bilderberg Gurup, İsrail Devleti'nin Kuruluşu Hamursuz İnanışı, Meşhur Yahudi Devlet Adamları, Politikacılar, Nil'den Fırat'a kadar olan tüm toprakların ele geçirilmesi, 31 Mart'ta masonların etkisi, Türk Devlet yönetiminde Yahudiler'in etkisi, Sütlüce Suikastı ve bunların yanısıra Türkiye'yi ve Türk milletini çok yakından ilgilendirip etkileyen, cevabını aradığınız birçok meraklı konu kitabın içinde yer almaktadır.

Özellikle şunu vurgulamak isteriz ki; bu kitabın amacı yaşadığı ülkenin bir parçası olan, samimi yahudi vatandaşlarımızı rencide etmek değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bölünmez bütünlüğü ilkesine gönülden bağlı olan bütün vatandaşlarımızı her türlü olumsuzluktan uzak tutarız.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  2004
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9789756553312
 • Yayınevi:
  Bilge Karınca Yayınları
 • Kitabın Türü: