İstanbul Erkeği

4,8/10  (6 Oy) · 
21 okunma  · 
4 beğeni  · 
740 gösterim
Belki güzel bir ilişki peşindesiniz, belki de "İlişkilerimde nerede yanlış yapıyorum?" diye soranlardansınız. Evet, biz erkekleri tanımak ve anlamak istiyorsunuz. Fakat ben size süslü ve ağdalı laflarla, daha önce de duyduğunuz romantik nakaratları tekrarlamayacağım. Bunu yapan yeterince yazar var zaten. Benim niyetim size gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmak; biz erkeklerin sizlere hiç anlatmadığı sırları ortaya saçıp, bizlerin gözünden kadınları ve ilişkileri göstermeye çalışmak. Biliyorum, kimi hemcinslerim beni aforoz edebilirler ama inanın sizler için bu değer!

Çünkü, sizlersiniz bizi yukarılara taşıyan ve aşka olan tüm inancınızla dünyamızı döndüren. Hep böyle kalın. Doğru omuzlarda ömrünüzü geçirin. Gereksiz paniklerle, aceleci seçimlerle, toplumun iteklemeleriyle eksik hayatlar yaşamayın. Dişilik devriminizi pazartesiye bırakmadan hemen şimdi başlatın. Bizlerin, kadınlar ve ilişkiler hakkındaki gerçek düşüncelerimizi merak ediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Size "İstanbul Erkeği"nin hapını veriyorum.

Hak ettiğiniz hayatlar sizin olsun...
-İ. Ö.-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2004
 • Sayfa Sayısı:
  206
 • ISBN:
  9789944264549
 • Yayınevi:
  Denizler Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
14 Şub 16:35 · Kitabı okudu · 1 günde · 1/10 puan

Kitabın kapağında her ne kadar ipler kadının elinde olduğu görsel olarak yansıtılsa da içerik olarak kadın her türlü aldatılmaya mahkumdur, erkek tek eşli yetinemez ve aldatmak doğası gereğidir düşüncesini savunan basit örneklemelerle anlatılmış şahsi fikrimce Türk Aile ve kültürel yapısının uzaktan yakından bile geçmeyen felsefesiyle bomboş bir kitap. Çoğu yerini atlayarak okudum, sırf yarım kitap bırakmama alışkanlığım nedeniyle