1000Kitap Logosu
İşte O Sensin
İşte O Sensin
İşte O Sensin

İşte O Sensin

OKUYACAKLARIMA EKLE
6.0
2 Kişi
6
Okunma
1
Beğeni
166
Gösterim
240 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 48 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Ganj Yayınları · Temmuz 2018 · Karton kapak · 9786055006860
Çağdaş ve karizmatik bir öğretmen olan Kute Blackson bu kitapla yepyeni bir jenerasyona, gerçek anlamda sevgi tarafından yönlendirilen bir yaşam sürmek için gerekli tüm araçlarla birlikte, ruhsal farkındalığa cesur bir bakış açısı sunuyor. Kute Blackson bireyleri iç ve dış dönüşüme uğratacak özgün ve güçlü yöntemlerini yaşamın tüm evrelerinden insanlarla paylaşıyor. İlham verici YouTube videoları, seminerleri ve konferansları dünya çapında bilinse de, aslında öne çıkan deneyimleri onu farklı kılıyor. Danışanlarıyla birlikte Hindistan’ın ücra köşelerine yalnızca sırtlarında birer çanta ve ellerinde birer günlük eşliğinde eşi benzeri görülmemiş iki haftalık yolculuklara çıkan Blackson, bireylerin henüz keşfetmemiş oldukları yönlerini bulmalarını sağlıyor. Bağışlayıcılık olsun, kendinle yüzleşmek olsun, öz-nefretten ya da geçmişin yaralarından kurtulmak olsun, Blackson’ın tüm bu zorlu süreçler esnasında danışanlarına sunduğu rehberlik tam burada, elinde tuttuğun kitapta yer alıyor. Çantanı hazırlamana veya pasaportunu yenilemene gerek yok. O halde ne bekliyorsun? Birinin gelip seni kurtarmasını mı? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Ama bu gerçekleşmeyecek. Ailen seni kurtarmayacak. Arkadaşların seni sırtında taşımayacak. Hiç kimse gelmeyecek. Nedenini biliyor musun? Çünkü aradığın her şey içinde. Çünkü sen zaten buradasın. İŞTE. O. SENSİN.
3 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺17,33
Özge Tiran
bir alıntı ekledi.
" Senden başka hiç kimse sana senin gerçekten ne istediğini söyleyemez. Bunu gerçekten bilen tek kişi sensin. Başkalarının senden beklentilerini gerçekleştirmekten vazgeç ve istediğin yaşamın peşinden gitmeye cesaret et. "
Kute Blackson
Sayfa 31 - Ganj Yayınevi
11
ZybeLL
bir alıntı ekledi.
Direnç
Yaşama direnmeyi bıraktığımızda, olan ve olmayan her şeyi kabullendiğimizde, bu bizi bir sonraki katmanı soyma seviyesine doğru yükseltiyor, özgürleştiriyor. İçinde nasıl teslim olacağını bilen bir varlık keşfediyorsun ve yaşamın güzel gizemini ortaya çıkacağına güveniyorsun.
Kute Blackson
Sayfa 169 - Ganj Yayınları
4
adilee
bir alıntı ekledi.
Kilit de anahtar da senin elinde.. Sorumluluğunu aldığında, kendini özgür bırakabilirsin. Yaşamını yaratmak için gereken gücü sahiplen. Bu güç senin içinde. Ama çoğu zaman bizi güçsüz bırakan kalıplara sıkışırız. Bu yaşamda ileri gidebilmek için, geçmişinin şimdin üzerine etki edebileceği yollara ışık tutman gerekiyor. Geçmişi bırakmalısın. Bunu hisset. Onu affet. Kendini geçmişden azat et..
73