İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü

5,0/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
460 gösterim
Milyonlarca insan motivasyon konusunda önde gelen uzmanlardan biri olan Dr. Schwartz'ın kitaplarındaki öğretilerini özümseyerek yaşam kalitelerini artırdılar. Bu öğretilerle; daha kolay ikna edeceksiniz, daha kolay yöneteceksiniz ve hepsinden önemlisi asıl mutluluğu, içsel huzuru ve zihin barışını keşfedeceksiniz. Bu gerçekçi kitap, bir kazanma felsefesi geliştirmek isteyen herkese değerli bir esin hazinesi ve pratik öneriler sunmaktadır. 

Düşünme biçiminizi değiştirerek, bireysel başarı ve yeteneğe giden zorlu yolların, nasıl da kolaylaşabileceğini şaşırarak fark edeceksiniz. Kendi ütopyanızın peşine takılın ve size sunulan en iyi yaşamın keyfini çıkarın.

"Kendinize, göründüğünüzden daha iyi olduğunuzu hatırlatın. Başarılı insanlar insanüstü yaratıklar değillerdir. Başarı süper bir zekayı gerektirmez, ya da başarı konusunda herhangi bir mistik öğe de yoktur. Ve başarıyı şansa dayandıramazsınız. Başarılı insanlar, herkes gibi sıradan insanlardır, fakat kendilerine ve yaptıklarına olan inançları tamdır. Çoğunluğun düşündüğünden daha farklı düşünebilirler. Asla - evet, asla - değerinizi düşürmeyin."

Prof. Dr. Schwartz, kitapları dünya çapında milyonlarca satan, motivasyon konusunda tartışmasız bir otoritedir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2010
 • Sayfa Sayısı:
  264
 • ISBN:
  9786054188123
 • Çeviri:
  Seda Serdar
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

"Bir çocuk en çok anne ve babasından etkilenir." dedi. Keşke dünyadaki her anne ve baba, çocuklarının tavrını ve yaşantısını nasıl değiştirdiğinin farkında olsa.

İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü, David J. Schwartz (Sayfa 74 - Koridor yayınevi)İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü, David J. Schwartz (Sayfa 74 - Koridor yayınevi)

Aşağılayan insanlar(!) neden böyle yapar acep?
Onlar aşağılık kompleksi olan insanlardır. Kendi özimgeleri olumsuz ve küçüktür, kendilerini sevmezler. Sizin başarınızı şansa ya da başka şeylere yükleyerek kendilerini büyük hissederler. Sizin daha iyi eviniz, işiniz ve hayatta elde ettiğiniz başka ödüllerle alay ederek kendilerini daha büyük ve daha iyi gösterdiklerini zannederler. Sizi kendi seviyelerinin altına indirerek kendilerini iyi hissederler.

İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü, David J. Schwartz (Sayfa 62 - Koridor yayınevi)İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü, David J. Schwartz (Sayfa 62 - Koridor yayınevi)