İyilik Ajandası Zamansız Ajanda

9,8/10  (4 Oy) · 
3 okunma  · 
4 beğeni  · 
227 gösterim
Okul, iş, sosyal hayat, sosyal medya, paylaşılanlar, sürekli akıp gelen mesajlar, tıkalı trafikler, yoğun kaldırımlar ve nihayet yetmeyen bir 24 saat... Bu koşturma içinde yol kenarına çöküp kalmış minik yavruları, pazara çıkamayan anneleri, her sabah işe gider gibi evden çıkan işsiz babaları göremez oluyoruz. İşte asıl yorgunluk bu! Gönül yorgunluğu! İyilik Ajandası bu yorgunluğun şifası olarak hazırlandı. Kalbinizin iyiliğini tüm yıla yayacak bir hareketin içinde olmak size de iyi gelecek!

Her gün için farklı bir iyiliğin peşine düşecek, sosyal medya hesabımızdan iyilikte yarışanların mesajlarının geldiğini göreceksiniz. Her adım bir sonrakine cesaret kazandırıp, iyilik taptaze bir nefes olarak yaşamın her alanına dolacak.

Unutmayın! Bir iyilik bizi, çok iyilik hem bizi hem de dünyamızı güzelleştirir. Haydi çok olalım!
"Bir yaşlıyı, sevdikleriyle görüntülü konuştur.

Özlemeyi iyi bilir yaşlılarımız. 21. yüzyıl bize özlemeyi bile unutturdu ne yazık ki. Bizi değerlerimizden uzaklaştıran teknolojiyi iyilikler yapmak için kullanmak mümkün.

Bugün önerdiğimiz şeyi, biz de ilk kez seninle birlikte deneyeceğiz. Ailenden ya da çevrenden yaşlı birini seç. Çocuklarını, torunlarını uzun süredir görmemiş bir yaşlı olmalı bu. Onu, uzak olduğu sevdikleriyle, görüntülü konuşma yöntemiyle görüştür. Oluşturacağın mutluluğu hayal edebiliyor musun?"
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2016
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053497714
 • Yayınevi:
  Erdem Yayınları
 • Kitabın Türü:
Edebiyat Haberleri 
25 Ara 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 10/10 puan

365 gün için 365 iyilik önerisinin bulunduğu İyilik Ajandası projesi 1 Ocak'ta başlayacak. Sosyal medya ve internet sitesi aracılığıyla iyilik eylemi paylaşılacak ve iyiliklerin çoğaltılması için gayret gösterilecek.