Kaçak Aşk

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
612 gösterim
Ortadoğu topraklarında yaşam ve ölüm sancılı olduğu gibi aşk da sancılı. Gerçek bir yaşam anlatılan. Gerçek bir aşk. Dinleri bahane eden kapalı toplumun aşkı reddedişi ve sonrasında yaşanan uzun bir yolculuk… Maria ve Üzeyir… Aşkını ısrarla ve sadakatle bekleyen güzeller güzeli Maria… Kim bilir neden aşkını arkada bırakan, Maria'nın yeşil gözlüsü Üzeyir… Kısa kelimelere sığmayan, ancak okuyarak tanık olabileceğiniz aşka aşık bir kadının hüzünlü hikayesi "Kaçak Aşk". Gazeteci Mürsel Acay'ın akıcı üslubuyla Ortadoğu'daki yalnız kadının hikayesi sizi içine çekecek.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  126
 • ISBN:
  9786054799138
 • Yayınevi:
  Postiga Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Aşk gözdedir çoğu zaman,sessizlikte dile gelir aşkına.Sevgisini anlatır kimsecikler yokken.Ortalıkta yaşanamaz,el eli görmez kalabalıkta.Kimsecikler görememeli...Yasaktır el ele aşk...Gözler değer birbirine sadece bu coğrafyada.Saklıdadır aşk,kalabalığa çıkmaz.Adettendir,örftendir hepsi.Aşk haklıysa da,göz önünde haksızdır kimi zaman.

Kaçak Aşk, Mürsel AcayKaçak Aşk, Mürsel Acay

Sevgide de adam olmak lazım.Mert olmalı sevgi,adam gibi...Git gel olabilir mi sevgide?Ya seviyorsun ya sevmiyorsun,arası yoktur aşkın.Menfaat misali olmaz aşk...Ya varsın ya da yok...Sevginin flusu olmaz.

Kaçak Aşk, Mürsel AcayKaçak Aşk, Mürsel Acay