Kader Kazası

1,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
522 gösterim
Sıcak bir yaz günü...
Kalabalık bir otoyolda...
Hayat bir anda değişti.

Jonathan, sevgilisi Abi'yle yaptığı kaçamaktan dönen bir doktor. Karısı, onu bir konferansta sanıyor. Georgia hayatını değiştirecek bir rolün seçmelerine katılmak için yola çıkmış genç bir oyuncu. Dinamik, hırslı ama başarısız bir evliliğin ardından yalnızlık çıkmazında çırpınan, Georgia'nın menajeri Linda. Düğününün yapılacağı mekana doğru, karanlık bir sırla ilerleyen damat Toby ve en yakın arkadaşı Barney. Elli yıldır görmediği ilk aşkını karşılamak için havaalanına ulaşmaya çalışan Mary. Hepsini biraraya getiren büyük kazayı uzaktan izleyen çiftçi William ve en yakın hastanede çalışan genç ve çekici doktor Emma.

Göz açıp kapayana kadar hepsinin yaşamı değişiyor. Hayatlar altüst oluyor, yeni sırlar ortaya çıkıyor, aşklar başlıyor ve bitiyor.
Bu korkunç kaza her şeyin sonu mu, yoksa herkes için yepyeni bir hayatın anahtarı mı?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2013
 • Sayfa Sayısı:
  656
 • ISBN:
  9786051422923
 • Çeviri:
  Demet Altınyeleklioğlu
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
19 Ara 2014 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Hiçbir emek yok. Sıradan bir anlatımı var oldukça. Kitabı biran önce bitirmek istedim. Yazar sırf ticari amaçla yazmış bence. Bu roman benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Okuduğum kitabı yarım bırakabilseydim bunun son sayfasına ulaşamadan elimden bırakmış olurdum. Bu kitabı okumakla zaman kaybettim.