Kadere İnanır Mısın? Crown's Spies Serisi 1

8,3/10  (20 Oy) · 
61 okunma  · 
15 beğeni  · 
1.642 gösterim
New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood okurlarını bir kez daha nefes kesen sürükleyici bir aşk hikâyesinin derinlerine çekiyor...

Christina Bennett Londra sosyetesini kasıp kavurmaktaydı. Göz alıcı güzel, Lyonwood Markisi Lyon bir gece ona etkileyici ve duygusal bir öpücük verene kadar gizemli geçmişinin sırlarını herkesten saklayabilmişti.

Bir korsanın tutkusuna sahip kibirli bir soylu olan Lyon, sakin duruşunun altında için için yanan vahşi ateşin tadına baktığı an Christina'ya sahip olacağına dair ant içti...


Fakat cesur ve cüretkâr Christina o kadar kolay fethedilmeyecekti. Kalbinin ve kaderinin efendisi olan Christina markinin baştan çıkarıcı okşamalarına karşı koymalı mıydı?

Aşkına teslim olmaya cesaret edemiyordu. Çünkü o zaman değerli sırrından ve çizilen kaderinden vazgeçmek zorunda kalacaktı...

"Olağanüstü... Konusu ve karakterleriyle eşsiz bir şekilde
kaleme alınmış bir hikâye."

-Johanna Lindsey-

"Büyüleyici bir aşk hikâyesi. Uzun zamandır
okuduğum en iyi kitaplardan biri."

-Judith McNaught-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  446
 • ISBN:
  9789944828215
 • Orijinal Adı:
  The Lion's Lady
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sinem 
18 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kitabın başlangıç kısmı çok iyiydi. Her bölümün başında Jessica nın günlüğünden bir kesit olması fikrini de beğendim. En çok beğendiğim ise kızın kızıl derililer arasında büyümüş olması. Kitap kurgu olarak da güzeldi. Ama 2 puanı kınıyorum çünkü kitap en az 70 80 sayfa eksikti. Çakalın yakalanışı çok vasat yazılmıştı. Teyze karakterine ne oldu? Bufalolara geri dönmesini adamın da ordan almasını zorluğu görmesini falan isterdim. Yazarın elinde inanılmaz iyi bir kurgu vardı ama maalesef onu kullanmayı becerememiş. İyi bir tarz değişikliği ama yeterince iyi bir kitap değil. Yazar bu kitapta emekleme aşamasında.

Bu kitabı okumayı sürekli erteledim. Okuduktan sonra söyleyebileceğim şey: Bunun için bu kadar uzun süre beklememeliydim. Anlatım biraz eksik kalmış olsa da karakterlere bayıldım. Lyon ve Christina! Uzun süre aklımda yer edeceksiniz :)

Seher 
24 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Kadere İnanır mısın?"
Esas kızımızın sorusuna "evet" yanıtı verdi yazarımız.
Eğlenerek okudum.
Bulduğum ufacık boş zamanda okumayı deneyerek.Konusu etkileyiciydi , karakterler ,diyaloglar keyif verdi.
Değişik kültürlerin bir araya gelmesi hoş olaylar yaşanmasını sağlayabilir ve kötü .Lyon uzlaşmayı öğrenecek.
Keyifli okumalar

angelsbooks 
19 Mar 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Bu kitabı öneri üzerine okudum. Aslında başlarda çok bağlandım hikayeye. Çok güzel ilerliyordu. Malum güçlü kadın karakterleri severim. Her şey iyi güzel giderken kitabın yarısından sonrası beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Daha farklı şeyler beklemiştim. Anlatılması gerektiğine inandığım kısımlar vardı ama olmadı maalesef.

chanana 
14 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bayıldımmm cidden bu kitaba bayıldım :))) Julie okumayı çok özlemişim bunu hatırladım okurken :) Lyon ve Christina çok ilginç bir çiftti. Özellikle kızımızın her tür yalanina rağmen ona inanan ve sinsi sinsi merakina yenik dusuverip aşık olan Lyon karakterini çok sevdim. Evet kızımız oldukça farklıydı ve su kelimeleri kelime olarak anlama huyu bile çok iyi islenmisti. Belirli sayfalarda bildiginiz kahkaha attım. Misal "çalıları yiyen sarışın " sahnesi hahaha:)) Neyse efendim kısacası çok beğendim ve öneririm. Şu Dakota'lılara da ayrı bir hayran oldum. Ilk sayfalardaki küçük disi aslan sayfaları oldukça iyiydi. Keşke kitabın sonunda da bu aileyi gorebilseydik. Tek eksik buydu sanırım. Kara kurdun, Lyon ile karşılaşmasını istedim evet kabul ediyorum :P

Çok mekan var, ordan oraya atlıyor. Yazarın elinde inanılmaz iyi bir kurgu var ama maalesef onu kullanmayı becerememiş. Anlatım eksik kalmış. Julie Garwood'un kitaplarını çok beğenirim ancak bu bana çok yavan geldi. Konu ilk baştaki gibi yerlilerin arasında devam etseymiş daha cezbedici olabilirmiş. Çok çabuk aşık olup bir araya geldiler. Hiç bir zorluk çekmeden de sonunu getirebildiler. Diğer kitaplarına göre yavan kalmış. Düğün, gelin, yazgı gibi bir kitap beklemeyin...

Kitaptan 2 Alıntı

Seher 
24 Eki 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Christina büyükbabasından sabırlı olmayı öğrendi, fakat en değerli hediyesi değiştirilemeyecek şeylere gülmek ,kaybedilene ağlamak ve kıymetli hayatta mutluluk bulmaktı.

Kadere İnanır Mısın?, Julie Garwood (Sayfa 32 - Kadere İnanır Mısın?)Kadere İnanır Mısın?, Julie Garwood (Sayfa 32 - Kadere İnanır Mısın?)
Seher 
24 Eki 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

"En dikkatle yapılan planların bir kusuru olabilir."

Kadere İnanır Mısın?, Julie Garwood (Sayfa 143 - Kadere İnanır Mısın?)Kadere İnanır Mısın?, Julie Garwood (Sayfa 143 - Kadere İnanır Mısın?)