Kaderin Çağırdığı Yerdeyim

9,5/10  (6 Oy) · 
21 okunma  · 
8 beğeni  · 
770 gösterim
Ahmed Günbay Yıldız, okurlarını yine derinden etkileyecek bir romanla çıkıyor karşımıza. Kaderin Çağırdığı Yerdeyim, mazisini oğlundan gizleyen bir baba ile bu maziyi biteviye öğrenmek isteyen bir oğulun hikayesi.


Davut, babasının kendisinden gizlediği geçmişi öğrenmek için çok çabalamıştır fakat başaramamış, her seferinde babasının engellemesiyle karşılaşmıştır. Üniversiteden mezun olmuş, genç bir avukat adayı olarak Davut, artık gerçekleri öğrenmek için doğru zamanın geldiğini düşünmektedir. Annesi neden ve nasıl ölmüştür? Babasının asla kabul etmediği memleketi nasıl bir yerdir? Akrabaları, halaları, dayıları, varsa aile büyükleri kimlerdir? Davut bu sorularla babasının karşısına çıktıkça çember daralmakta ve okurlara birbirinden değerli dersler sunan sır perdesi aralanmaktadır...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786050814248
 • Yayınevi:
  Timaş Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yagmur 
04 Mar 06:08 · Kitabı okudu · 17 günde · Puan vermedi

Roman adının hakkını gerçekten veriyor başta okumam zaman aldı ama ortalarına doğru olayın içinde bulunca kendimi sonunu getirmek için bırakmak istemedim. Ayrıca kaderleri ailelerinden farklı olduğu için mutlu bir şekilde kitabın kapağını kapattım :)