Kitap
Kaderin İki Kıyısı

Kaderin İki Kıyısı

Malory-Anderson Family Serisi 4

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.5
20 Kişi
43
Okunma
13
Beğeni
1.580
Gösterim
365 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 10 sa. 21 dk.
Adı
Kaderin İki Kıyısı (Malory-Anderson Family Serisi 4)
Basım
Türkçe · Türkiye · Epsilon Yayınları · Aralık 2015 · Karton kapak · 9786051730783
Orijinal adı
The Magic of You
Kuzenlerinin en ıslah olmazları kadar vahşi ve gözü kara olan Amy Malory, evlenme yaşına gelmiş ve gözünü damat adaylarının en uygunsuzuna, James Amca'yı yıllar önce korsan olduğu gerekçesiyle neredeyse astıracak olan, bağnaz bir Amerikalı gemi kaptanına dikmişti.Warren Anderson, can düşmanının güzel yeğeninin küstah hamleleri yüzünden şaşkınlığa düşmüştü. Ona karşı koymaya kararlı olsa da, bu büyüleyici ve cilveli kız için yanıp tutuşuyordu. Acaba heyecan dolu kalbi, aileler arasındaki küllenmiş kan davasını yeniden alevlendirecek tehlikeli bir aşka teslim olacak mıydı? (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺24,98
7.5
10 üzerinden
20 Puan · 7 İnceleme
funda cengiz
Kaderin İki Kıyısı'ı inceledi.
365 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
Malory-Andreson Family Serisi'nin dördüncü kitabı Kaderin İki Kıyısı. Bu kitapta Molary ailesinin en delisi en gözü kara olan kuzenlerinden Amy ile Anderson ailesinden Amerikalı gemi kaptanı James Malory'nin can düşmanı ve eşinin kardeşi Warren yer alıyor. Sanki birazcık uzun bir cümle oldu. Bu arada James'i Kaçak Yolcu'da okuyoruz. Çok eğlenceli ve güzeldi. Warren'e oradan biraz aşinayız. Amy için gözü kara demiştik değil mi? Hem de nasıl. Evlenme çağına gelen Amy, kendine bir eş seçer. Seçer ama damadın bundan haberi yoktur. Warren, James Amcasının her ne kadar eşinin kardeşi olsada yaşadıkları olaylardan dolayı bir türlü anlaşamıyorlar. Ayırca Warren de İngilizlerden nefret ediyor. Kısaca Amy'nin işi hiç kolay değil. Hem Warren'in kalbini saran soğuk kabuğu sökecek hem kendine aşık edecek hem de evlenmeye ikna edecek. Öncelikle Amy karakterine bayıldım. Warren de fena değildi. Eğlenceli diyaloglar, aşk, tutku ve biraz da macera... Hepsi yerinde ve tadındaydı. Seride en sevdiğim kitaplardan biri oldu. Ayrıca itrafta bulunmak istiyorum. Seriyi çok karışık okudum.
Kaderin İki Kıyısı
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
PINAR DEĞİRMENCİ
Kaderin İki Kıyısı'ı inceledi.
365 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Kaderin İki Kıyısı (Malory-Anderson Family Serisi 4) Johanna Lindsey, Sanırım nefes almadan okudum. Nasıl mı o Amy var ya Aman Allah ım nasıl bir kızdı öyle. Kafasına koyduğu şeyi yapacak kadar cesaret dolu. Ama insanın böyle olmasi korkutucu geldi nedense. Malory soyadı bana sanırım istediğini alan bir soyu hatırlatacak Okurken sadece nasıl tamam diyecek diye merak ettim erkek kahramanı adını yazmayayım çünkü büyük tüyo olur seriyi okumak isteyen için ama onun o şekilde ateşler içinde yanmasına sevindim Kısacası kitabı çok sevmesemde kesinlikle güzeldi almasını seven kızları severim ama böyle arsiz olanlar itici gelsede
Kaderin İki Kıyısı
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Poppyl⠀ོ
Kaderin İki Kıyısı'ı inceledi.
365 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
keyifle okudum diyebilirim... Amy Warrenin awkini kazanmak icin kowturur ve bunu becerir...Warren evlenmeye karwi oldugunu kendine defalarca soylemesine ragmen Amye icten ice awk oldugunu kendine itiraf etmek istemez...sonunda Amy artik onun awki icin kowturmayacagini ve ondan vazgectigini soylediginde Warren bunu kabullenmez ve ona evlilik teklifi yapar...hep Amynin arkasindan kowturduguna aliwmiw oldugundan Amynin soylediklerine dayanamadi zaten:)
Kaderin İki Kıyısı
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Yapmafatma
Kaderin İki Kıyısı'ı inceledi.
365 syf.
·
Beğendi
·
6/10 puan
Bu defa beğendim. 3.kitap kacak yolcuyu hiç sevmemiştim. Ama bu defa dialoglar , olaylar ve karakterleri bayağı sevdim. Komikti, eglendiriciydi. Sadece yaş farkları beni azcik rahatsız ediyor. 18'e 36 gibi. Diğer kitaplarda böyleydi. Ama napalim o zamanlar galiba böyleydi. Güzel kitaptı dostlarım.
Kaderin İki Kıyısı
OKUYACAKLARIMA EKLE
3