Kadın Suretleri

1,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
153 gösterim
Bu kitapta yer alan izlenimler, yazarın Tempo dergisindeki "islam", kültür, tarih, siyaset konularındaki yazılarının en çarpıcılarından bir derleme; kitabı adını veren "İslam Teksas"ta ise "Ardıçkolik"lerin büyük olasılıkla ilk defa okuyacakları bir bomba! Kitabın sonunda, "laik" Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından...
Şapkalı Â ve Ayşegül 
05 Eki 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Gazete yazılarında alıntılanmış bir kitaptır. Hacimce oldukça hafiftir. Kütüphanenin rafında adı dikkatimi çektiği için alıp okumuştum. Zamanı olana tavsiye edebilirim. Mutlaka okunması gereken bir kitap değil.

Kitaptan 2 Alıntı

Şapkalı Â ve Ayşegül 
01 Oca 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Onunla sevişirken iki insanın sözün gerçek anlamıyla birleştiğini, o çok kısa, birkaç saniye, pek pek birkaç dakika süren an boyunca gerçekten birleşip bir bütün, tek bir insan, tek parça olduğunu duyabiliyordum. Tavsiye ederim!

Kadın Suretleri, Engin Ardıç (Sayfa 41 - Cep Anlatı)Kadın Suretleri, Engin Ardıç (Sayfa 41 - Cep Anlatı)
Şapkalı Â ve Ayşegül 
01 Oca 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Sevgi
... o esintili yaz gecesi, o çok eski, çok büyük evin balkonunda seni korka korka öptüğüm sıra (içinden kim bilir, ne salak herif bu demişsindir.) üzerimde olan haki gömlek, Frenk işi pantolon Kızılderili usulü mokasen ayakkabılarım çoktan paramparça oldu ama seni unutmadım.

Kadın Suretleri, Engin Ardıç (Sayfa 30 - Cep Anlatı)Kadın Suretleri, Engin Ardıç (Sayfa 30 - Cep Anlatı)