Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan

7,2/10  (32 Oy) · 
91 okunma  · 
25 beğeni  · 
1.726 gösterim
Erkekler kadınlara liman olmayı severler. Kadınlarsa yüklerini boşaltacak limanları iyi seçer, çünkü sürekli demir atmayı sevmezler. En uzun kaldıkları liman en büyük ve güçlü limandır ama yükü ağır kadınlar ilişkiyi öldürür. Çünkü erkekler arada bir hafif yük gemilerine izin verirler.

"Kadınlar dünyaya melek olarak gelmiştir, fakat şeytan olmaya mecbur edilmişlerdir."
-Erol Büyükburç-Türk Pop Müziğinin Mimarı

"Çok şey bekler kadın, çünkü çoktur kadın, çokluktur, çoğalmaktır. Çoktur, çünkü tek bir bedende çok el, çok ayak, çok akıl, çok yürektir."
-Duygu Canbaş-Habertürk TV - Editör Spiker

"Ben hayatta kadını ve erkeği anlamanın, daha doğrusu anlamaya çalışmanın yolunun biraz belgesel izlemekten geçtiğine inanırım."
-Pınar Yılmazerler-Hürriyet Trendy dergisi Genel Yayın Yönetmeni

"Her kadın kendisi ve toplum için bir şeyler yapabileceğini unutmamalıdır."
-Suna Dumankaya-Güzellik Uzmanı

"Kadın ve erkek, bir elmanın iki yarısı mı, iki azılı düşman mı, yoksa hiç tamamlanmayan bir oyunun parçaları mı?"
-Zeynel Özbek-Seven Hill Yönetim Kurulu Üyesi
(Arka Kapak)
^ Göğe bakma durağı ^ 
01 May 2017 · Beğendi · 10/10 puan

İkili ilişkilerde sevgili ve evlilik döneminde erkek ve kadının hatalarına değinmiş.Erkekle kadın yapısının farklılıklarına değinmiş.İler ki yaşamınızda yada şuan bir birlikteliğiniz varsa okumanız gerektiğini düşünüyorum.İnsanları değiştiremeyeceğimiz olduğu gibi kabul etmemiz gerçeğini bu kitap sayesinde 1 kez daha anlamış oldum.Bir şeyi sürekli yapmıyorsun etmiyorsun değince daha çok yapılmadığına kanaat getirdim.İleride ki yaşamım içinde bir kaç taktik aldım.Meğerse çok kısıtlamak sevgi göstergesi değil,ilişkiyi sıkmak yıpratmış.Önce bir insana güven duymanız gerek mutlu bir ilişki yaşayabilmeniz için.