Kalbimdeki Mühür

8,0/10  (3 Oy) · 
5 okunma  · 
1 beğeni  · 
366 gösterim
Breanna Colby tüm hayatı boyunca korkunun uçurumlarında yaşamıştır ve tek neşe kaynağı yakın zamanda çok sevgili kuzeni Anastasia'yla yeniden bir araya gelmesidir. Şiddet yanlısı babasının hapse tıkılmasıyla birlikte, baskı altında yaşamış genç kadın kozasından çıkıp o güne kadar yaşayamadığı bütün güzellikleri yaşayabilecektir. Ancak bütün gölgelerin ortadan kaybolmadığını ve geçmişten gelen bir belanın hem kendisine hem de Anastasia'ya sinsi sinsi yaklaştığını fark eder. Yetkililer, karanlıklarda pusuda bekleyen kiralık katili yakalayamayınca Colby ailesi yakalanması zor olan kişileri bulma konusunda bir numara olan, zeki ve teklifsiz Royce Chadwick'e başvururlar.

İnatçı, özgür ruhlu Royce ise kendi koyduğu kurallara göre hareket eden, yalnızlığı seven biri olmuştur her zaman. Zayıflığa çok az tahammülü vardır. Narin Breanna Colby onu oldukça şaşırtmıştır, çünkü genç kadının kırılgan dış görünüşünün altında aslında çok güçlü biri vardır. İkisi yan yana, çok büyük bir tehlikeyle yüzleşirken Royce var olduğunu bile hayal etmediği bir kadını keşfeder bu çok hoşuna gitmese de gönlünü kaptırdığı kadını. Ama Royce önce davranıp katili öldürmediği sürece Breanna'yla bir gelecekleri asla olmayacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2012
 • Sayfa Sayısı:
  452
 • ISBN:
  9786054266517
 • Çeviri:
  Esra Gül Coşkun
 • Yayınevi:
  Siyahinci Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
29 Nis 19:41 · Kitabı okudu · 3 günde · 9/10 puan

Kitap tarihi aşk romanı-polisiye tarzındaydı. Kitapta en sevdiğim yön katilin kitabın büyük çoğunluğunda görülmesiydi. Günlerini nasıl geçirdiğini, hazırladığı planları uygulamaya koymasını gördük. Brenna ve Royce bizi bıktırmadan birbirlerine saçma tripler yapmayarak aşkı güzel anlattılar.