Kalbimi Affettim Casebook of Barnaby Adair Serisi 1

9,5/10  (2 Oy) · 
10 okunma  · 
1 beğeni  · 
613 gösterim
Tutkunun içinden çıkılması güç muamması:
Aşk tüm fikirlerinizi değiştirmenize sebep olabilir mi?
İradenizi aşkınıza teslim eder misiniz?
Peki ya kader kapınızı günahlarla çalarsa?
Daha da yakınlaşmaları kaderin bir buyruğuydu.
Öpüşmeleri sadece birkaç dakika içinde bariz bir kışkırtmanın ahlaksız düellosuna, kimin kimde daha fazla tutku uyandıracağına dair bir yarışa dönüşmüştü. Barnaby, kuşkusuz Penelope'den çok daha tecrübeliydi ancak genç kadında da şevk, heves ve yenilmeyeceğine dair -her masumda olduğu gibi- müthiş bir inanç vardı.
Bu, sadece fiziksel bir duygu değildi. Barnaby aynı zamanda paylaştıkları sevinç ve lekesiz zevkin, bütün hayatı boyunca, bilmeden peşinde gezdiği olası bütün hazlardan daha rafine ve daha güzel olduğunu, hepsinden üstün geldiğini de biliyordu.
Genç kadına daha sıkı sarıldı. Onu bulmuştu bir kere, asla bırakmayacaktı.
O, hayat yapbozundaki eksik parçaydı; Barnaby eksik parçayı da bulduğuna göre bundan böyle hayatı uyumlu bir bütünlüğe kavuşacaktı.
Artık Penelope'siz bir hayat tasavvur edemiyordu. Böyle bir olasılık yoktu.
İşte bu yüzden ânın gerektirdiği ahlaksız ve sınırsız gerekliliğe itaat ediyordu. Sanki Penelope tek kurtarıcısı, arzularını söndürecek tek tatmış gibi...
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2009
 • Sayfa Sayısı:
  471
 • ISBN:
  9789944821773
 • Orijinal Adı:
  Where The Heart Leads
 • Çeviri:
  Sevinç Yanar
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
07 May 21:02 · Kitabı okudu · 1 günde · 9/10 puan

Kalbimi affettim Stéphanie Laurens
İnatla kadının kitaplarını okumaya devam ediyorum ama gerçekten öyle uzun öyle uzatmali ki kitapları bazen hadi ama artık bağla diyorsun. Ama işte inat tabiki bende başladım mı bitirmem lazım. Neyse kitabı beğendim ama oğlumuzun yavaş yavaş kalp kazanma taktiği hoşuma gitti. İki kayıp çocukla başlayan serüven hoştu diğer aynasız ile şapkacı kızin hikayesi de güzeldi . Bes yüze yakın sayfa yine de bitti merak ettim yani sonucu neyse okumaya kendine eziyet etmek isteyenlere öneriyorum

Kitaptan 2 Alıntı

Seher 
30 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Hükmedici erkeklerin her zaman hükmedici kalacakları tecrübeyle sabitti.

Kalbimi Affettim, Stephanie Laurens (Sayfa 134 - Kalbimi Affettim)Kalbimi Affettim, Stephanie Laurens (Sayfa 134 - Kalbimi Affettim)
Seher 
 30 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bazı erkeklere bir kadını pamuklar içinde boğmakla, makul bir beyaz atlı şövalye gibi davranmak arasındaki çizgiyi nerede çekecekleri hatta böyle bir çizginin varlığından haberdar olmaları konusunda hiç güven olmuyordu. Korunmayı bir defa kabul eden her hanımefendinin karşı karşıya kalacağı kaçınılmaz sonuç, makul bir özgürlük kazanabilmek için sürekli vermek zorunda kalacağı, hiç bitmeyecek bir mücadele oluyordu.

Kalbimi Affettim, Stephanie Laurens (Sayfa 134 - Kalbimi Affettim)Kalbimi Affettim, Stephanie Laurens (Sayfa 134 - Kalbimi Affettim)