1000Kitap Logosu
Kalbin Ateşi
Kalbin Ateşi
Kalbin Ateşi

Kalbin Ateşi

Ateş Serisi 3

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.2
90 Kişi
245
Okunma
61
Beğeni
2.769
Gösterim
495 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 14 sa. 2 dk.
Adı
Kalbin Ateşi (Ateş Serisi 3)
Basım
Türkçe · Türkiye · Epsilon Yayınları · Eylül 2014 · Karton kapak · 9789944829069
İskoçya kırsalındaki küçük çiftliğinde koyun yetiştiren Davina Murray, sevdiği erkek tarafından masumiyeti çalınarak terk edilen kardeşinin hayatının en büyük hatasını yapmasının önüne geçememiştir. Ancak onun hayallerini çalan adamın hiçbir şey olmamış gibi pırıltılı yaşamını sürdürmesini kabul etmeyecektir. O halde...  Sadakat, kararlılık ve öfkenin yol gösterdiği bir planın, tatlı dil, ölçülü bir hafifmeşreplik, çalışılmış bakışlar ve biraz da cesaretle süslendiğinde uygun dozda bir intikama dönüşmesinin önüne geçebilecek ne tür bir engel olabilir ki? Belki sadece korumacı bir kuzen... Abbey Kontu Stephan Ramsey kuzeninin hayatına aniden giren bu çarpıcı kadının bir şeylerin peşinde olduğunun farkındadır. Kalbinin tekrar kırılmasını istemediği kuzenini korumak için Davina Murray'nin cazibesine kalkan olarak kendi tecrübesini öne sürdüğünde ikisi arasında patlak veren savaş, kısa sürede kalplerini ateşe verecek bir serüvene dönüşecektir. (Tanıtım Bülteninden)
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺36,35

Alıntılar

Eda Nur Kayarcı
bir alıntı ekledi.
'Seni istiyorum... Seni hayatımda, kalbimde ve yatağımda istiyorum. Sana sahip olmak için yapmayacağım delilik yok. Artık sensiz olamam anlıyor musun? Sen içimdeki sıcaklığın nedenisin. Sen benim kalbimin ateşisin... Gidersen sönerim ve benden geriye sadece küller kalır...'
5
Sadakat, kararlılık ve öfkenin yol gösterdiği bir planın, tatlı dil, ölçülü bir hafifmeşreplik, çalışılmış bakışlar ve biraz da cesaretle süslendiğinde uygun dozda bir intikama dönüşmesinin önüne geçebilecek ne tür bir engel olabilir ki?
3
funda cengiz
bir alıntı ekledi.
"Davina çocukken bile masallardan hoşlanmazdı.Büyüklerin masalları ise kulağa her zaman en aptalca gelenlerdi.Buna rağmen bir masalın içinde yaşadığını kabul ediyordu.Ancak bu masalda ejderhayı öldürüp prensesi kurtaran yakışıklı prens yoktu zira Davina,prensi yiyip kemiklerini tüküren ejderhanın da kendisine aşık olmuştu...Ve ona boyun eğmeye razıydı."
2