Kalbinde Bir Yer Aç Chicago Stars Serisi 2

8,4/10  (23 Oy) · 
62 okunma  · 
18 beğeni  · 
851 gösterim
Bir Melek ile Bir Baş Belası

Gracie Snow, efsanevi eski futbolcu Bobby Tom Denton’ı ne pahasına olursa olsun Teksas’a sürükleyerek ilk filminin çekimlerine götürmekte kararlıdır. Ama 1957 model bir T-bird sahibi, egoist bir kovboyu evcilleştirmek Ohio’lu bu utangaç genç hanımın altından kalkamayacağı kadar ağır bir görev gibi görünmektedir.

Son derece yakışıklı ve çekici olmasına rağmen Bobby Tom’un bir film yıldızı olma konusunda şüpheleri vardır ve bir türlü aklından ve hayatından çıkaramadığı bu patronluk taslayan ufak kadınla işbirliği yapmaya yanaşmamaktadır. Böylece baş belası Bobby Tom işbirliği yapmaktansa tekdüze bir hayat süren Gracie’yi vahşi bir kediye çevirmeye karar verir.

Ama kötü çocukların saklanamayacağı kadar küçük bir kasabada melek yürekli bir vahşi kediden daha tehlikeli bir şey olamayacağını hesap etmemiştir. İki unutulmaz insan sevgiyi, kahkaha atmayı ve tutkuyu keşfederken ve sadece cennette var olabilecek bir birliktelik doğmak üzereyken kıyamet kopacaktır.

“Susan Elizabeth Phillips’in adından söz ettirdiğini göreceksiniz!”
-LaVyrle Spencer
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  6055289812
 • Orijinal Adı:
  Heaven, Texas
 • Çeviri:
  Gizem Onat
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
HÜLYA ERGENE 
19 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Suzan Elizabeth Phıllıps güvendiğim,ne yazsa okuyabileceğim bir yazar.Tabiki bu kitabı da beni şaşırtmadı.Boby Tom'u ve hikayesini çok sevdim. Tavsiye ederim :)))

Müge Göktürk 
09 Tem 18:19 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Susan 'dan okuduğum ikinci kitap. Yazar eğlenceli, esprili, su gibi akan, sıkmayan ve boş zamanınızda okuyabileceğiniz bir romantik komedi ortaya çıkarmış, seri olması nedeniyle belki biraz daha bir önceki kitaptaki karakterlere yer verebilirdi ancak bu şekilde okuyanlar da rahatlıkla konuyu anlayabilir. Tavsiye ederim.

PINAR DEĞİRMENCİ 
27 Haz 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · Puan vermedi

Ve ikinci kitabında bitirmiş bulunmaktayim. Kitap böyle akıcı böyle sıradanliktan uzak ve öyle güzel ve öyle hostu ki bitmesine üzüldüm. Bobby yi ilk kitapta da çok sevmiştim bu kitapta tanıdım yaşadım ve o yaptıkları şeyleri düşündüm. İnsan sevdiği bir şeyi bir kaza sonucu bırakınca hayatını nasıl değiştiğini ve olmadığı şekilde yaşamını sürdürdüğünü ve mutlu numarasi yapması gerçekten üzücüydu ama kız karekterin gerçekten tavrı davranışı Bobby e olan tutkusu hostu. Bir yerde çok kızdım ama kıza ne alaka dedim abartti