Kalp Hırsızı Buchanan-Renard Serisi 1

9,3/10  (6 Oy) · 
22 okunma  · 
5 beğeni  · 
849 gösterim
Yazdığı tarihi romanları ile Amerika ve İngiltere'de çoksatanlar listelerinden çıkmayan yazar Julie Garwood, bu defa konusu günümüzde geçen başarılı bir gerilim romanı yazmış. 'Kalp Hırsızı' Amerika'da aylarca çok satanlar listelerinden inmedi ve büyük bir başarı elde etti. Amerika'da yayınlanmasından kısa bir süre sonra Türkçe'ye çevrilen 'Kalp Hırsızı', okurların bir solukta okuyacağı alışılmışın dışında bir gerilim romanı... FBI ajanı Nick Buchanan üç yıl aradan sonra ilk defa tatile çıkacaktır, fakat eski bir arkadaşı olan rahip Tom Madden onu yardıma çağırır. Yardım elbette bir cinayetle ilgilidir, fakat işlenmiş bir cinayet değil, işleneceği önceden haber verilen bir cinayetle... Katil adayının, kurbanın rahip kardeşi Tom'a daha işlenmeden günahını çıkarttığı bir cinayetle... Katilin ve kurbanın daha ilk sayfadan bilindiği bu sıradışı roman, hiç alışık olmadığınız yollarla soluğunuzu kesecek
 • Baskı Tarihi:
  2001
 • Sayfa Sayısı:
  413
 • ISBN:
  9789758509102
 • Orijinal Adı:
  Heartbreaker
 • Çeviri:
  H. Gülru Yüksel
 • Yayınevi:
  Bilge Kültür Sanat
 • Kitabın Türü:
Seher 
 18 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı her yerde aradım maalesef bulamadım.
Okumak isteyen bir okuyucuyu durdurmak ne mümkün, İnternetten bin bir zorluklarla buldum ve okudum.Bunca çabaya deydi.Kitaplığıma ekleyemedim ama olsun.
Polisiye,aşk kitapları sevenler için mükemmel bir örnek.
Film tadında ve çabucak adapte olunacak bir kitap.

FBI ajanı olan Nick Buchanan tatile çıkacaktır ama arkadaşı rahip Tom Madden onu yardıma çağırır bu yardım bir cinayetle ilgilidir .Aradaki fark işlenmiş olan bir cinayetle değil işlenmemiş bir cinayetle ilgilidir. Mutlaka okuyun derim.

Müzeyem 
03 Eki 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Julie Garwood ile tanışma kitabımdı, bir seri başlangıcı olduğunu fark edince diğer kitaplarını da pek tereddüt etmeden okudum. Okurken nefes nefese bırakan bir hikayesi yok ama yine de okuması keyifli. Seriyi okuyanlar bilir, diğerleri gibi bunda da esas kız tehlikede ve onu korumak için çağırılan FBI ajanı ise esas oğlan. Yer, yer gülümseten, yer, yer meraklandıran, genelde bakıldığında ise aşk, hafif gerilim ve macera karışımı bir roman bu. Bu türü seviyorsanız okuyabilirsiniz. :)

Kitaptan 1 Alıntı

fatma eren 
12 Eki 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Noah kendini serbest ajan gibi görmekten hoşlanır."
"Ama öyle değil, öyle mi? "
"Hayır. Onu Pete yönetiyor. "
Bu son cümlenin ne demek olduğunu tam olarak anlayamamıştı. "Ve eğer Pete FBI için çalışıyor, Noah da onun için çalışıyorsa..."
"O da FBI için öalışıyordur. Sadece bunu ona söylemiyoruz. "

Kalp Hırsızı, Julie GarwoodKalp Hırsızı, Julie Garwood