Kalpten Parçalar

6,0/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
463 gösterim
"Bir kadın aşkını saklayamaz. Saklamak istemez. Bir kadın için aşk sadece yaşanmak için değil, konuşmak içindir de.. Eğer bir kadın aşkını kimseye anlatmıyorsa yakın arkadaşı yok demektir. Kadınlar birbirlerini hata yapma ve aşık olma ve bunları baştan sonra anlatma yetenekleri yüzünden severler. Bir erkeği aklına koyan ve onu elde etmeye çalışan bir kadın yakın arkadaşları arasında yeni bir heyecan yaratır."

"Az sonra vücudundan ilk yanmalar gelmeye başladı, boynundan kulağının arkasına doğru yükselip ensesine yağmur serpintisi gibi dökülen bir ürpermeyle, derken bunun bir bilimkurgu filminden geçen sipariş şeklinde bir rüya olduğuna inanıp rahatlamayı denedi. Aklından geçenler için de kimse onu suçlayamazdı.

Kimse onu neden bu kadının pantolonunu, kültotunu indirmesine, ağzını bacaklarının arasına sokup gözlerini ona dikmesine izin verdi diye kınayamaz işten atamaz. evlatlıktan reddemezdi. Ben de insanım dedi Talat. Ben de hata yapabilirim. Ben de kadının hatası olabilirim. Galiba oluyorum. Bu gerçek, gerisi yalan"
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2006
 • Sayfa Sayısı:
  118
 • ISBN:
  9786051117355
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Çağrı Çil 
10 Eyl 2013 · Kitabı okudu · Puan vermedi

KADIN ERKEK İLİŞKİLERİ ÜZERİNE YAZILMIŞ BİR SOLUKDA OKUYACAĞINIZ BİR KİTAP