Kanlı Tutku

7,4/10  (19 Oy) · 
50 okunma  · 
13 beğeni  · 
896 gösterim
Varlıklı bir ailenin biricik kızı hafta sonları kaldığı yazlık evinde kanlı bir cinayetin kurbanı olur. Görünürde öldürülmesi için hiçbir sebep yoktur. Hiç düşmanı olmayan, herkesle iyi geçinen kendi hâlinde biridir. Ancak yakın çevresindeki insanlar mercek altına alındığında tutkularının esiri potansiyel bir katile dönüşür...

Komiser Barış, görünen gerçeklerin ardında saklı kalan izleri takip ederek katilin peşine düşer. Gölgede kalan sırları açığa çıkartarak kurbanın kalbine saplanan bıçağın hangi kanlı ele ait olduğu bilmecesini adım adım çözmeye çalışır. Bulduğu yanıtlarla yetinmeyen gözüpek komiser acaba gerçeği gün ışığına çıkarmayı başarabilecek midir?

Polisiye-gerilim romanlarının üstadı Osman Aysu bu kez de bir cinayet bilmecesinin ortasına sürüklüyor okurlarını. Heyecanlı bir takibin parçası olmak için ideal bir seçim olacaktır Kanlı Tutku!

"Aslı hızla cama yaklaşıp kalın perdeleri tam sesin geldiği noktadan açıp dışarıya baktı. Yağmur damlacıklarının oluk oluk izler bırakarak aktığı camın diğer yanında alnını cama dayamış birinin siluetini görünce irkildi önce. Daha sonra dışarıdakinin kim olduğunu anlayınca rahatladı birden. Ve kapıyı içerden itip beklenmeyen ziyaretçisini içeriye aldı. Ama ne yazık ki Aslı için bu sonun başlangıcı olacaktı..."
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  289
 • ISBN:
  9786053841074
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
06 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Gerilimle dolu bir romandı. Aynı zamanda çok etkisinde kalıp, kitap bittikten sonra bile yerimden kalkamadığım, hiç bitmesin dediğim bir romandı diyebilirim. Romanın kurgusunu çok profesyonel ve zekice bulduğum söylenebilir: Osman Aysu'nun okuduğum en etkileyici kitabıydı bence. Hakikaten olay örgüsü, ismiyle uyumlu olmuş. Dehşet verici kan, şüphe, suçlama sizi kendinizden geçirecek.
Varlıklı bir ailenin biricik kızı Aslı hafta sonları kaldığı yazlık evinde kanlı bir cinayetin kurbanı olur. Görünürde öldürülmesi için hiçbir sebep yoktur. Hiç düşmanı olmayan, herkesle iyi geçinen kendi halinde bir kızdır. Ancak yakın çevresindeki insanlar mercek altına alındığında tutkuların esiri profesyonel bir katile dönüşür.
Böylesine heyecanlı ve kurgusu şaşırtıcı olay örgüsü okuduğum için yazara çok teşekkür ediyorum.