Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Kar Kokusu

Kar Kokusu
7.410 üzerinden
1.404 Puan · 189 İnceleme
296 syf.
·
Puan vermedi
·
7 günde okudu
Moskova uluslararası okulunda birçok ülkeden öğrencilerle birlikte Türkiye'den de giden öğrenciler de eğitim görmektedir. Askeri diktatörlüğün istihbarat ajanları bunların peşindedir. Ve birden karlar üzerinde işlenilmiş bir cinayetle karşılaşılır. Bu cinayeti araştırırken...
296 syf.
·
Puan vermedi
Herkesin seveceği türden bir eser.
Herkese tavsiye ederim. Sovyet Rusyada işlerin nasıl ilerlediğini, Sovyet polisinin sorgulama yöntemini, Sovyet Rusyanın coğrafyasını ve sosyal yapısını yansıtan çok güzel bir eser olmuş. Yazarın ellerine sağlık.
288 syf.
·
Puan vermedi
·
7 günde okudu
Ahmet Ümit kitaplarini hep anlatırlardı ben de mutlaka okumalıyım en az bir tanesini diye düşünürdüm ve yazarin okuduğum ilk kitabı ama bence son olmayacak çünkü ben beğendim. Hem kitabı beğendim hem de yazarın tarzini beğendim polisiye seven arkadaşlara tavsiye ederim okumak isteyenlere iyi okumalar..
Kar Kokusu
Kar Kokusu
7.4/10 · 6,5bin okunma
296 syf.
9/10
·
3 günde okudu
Ahmet Ümit’in yazmış olduğu bu kitabı beğendim.Kitabın eksi yönü çok siyasi yönden değinmesiydi boğucu geliyor biraz insana. 1986 yılında Sovyetler Birliğinde geçiyor roman.Türkiye’den kaçan komünist Türklerin Sovyetler Birliğinde eğitim alırken yaşanan bir cinayet ve katili...
23421
208 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.