Karşı Konulmaz Aşk The Lords of The Seventh House (Astrology) Serisi 1

8,5/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
4 beğeni  · 
397 gösterim
“Benin metresim olmaman için bir sebep yok.”

“Sahip olduğun tüm saygınlığı yitirmene yetecek kadar uzun bir süredir birlikteyiz. Şöhretini, tabi eğer bir şöhretin vardıysa, yitirmiş durumdasın.”

Eliza’nın yüzüne bir telaş ifadesi yayıldı. Fakat tüm söylediği, “Senin kadının olabilecek özelliklere sahip miyim bilmiyorum. Bir erkekle beraber olmayalı yıllar oldu ve ayrıca suratım çillerle kaplı.”

Lord Hartwood sesini sertleştirdi. “Lekesi olsun olmasın bir metrese ihtiyacım var.” Nefes alarak, son aşağılamasını yapmaya hazırlanırken, ses tonunun yumuşamasını sağladı. “Korkmayın Bayan Farrel. Canınızı çok acıtacağım fakat hizmetleriniz karşılıksız kalmayacak. Kalpsiz olabilirim, ama cüzdanım kabarıktır.”

Lord Hartwood’un sözlerini hazmetmeye çalışırken, Eliza’nın çilleri, giderek solan yüzünde çok daha net belli oluyorlardı. Lord Hartwood Eliza’ya yaklaştı ve parmaklarını yavaşça kadının omuzlarında gezdirmeye başladı ardından adamın parmakları, kadının elbisesinin yakasından aşağıya, göğüs çatalına doğru yumuşak bir şekilde indi. Eliza’nın alev alev yanan pembe kulağına fısıldamak için eğilerek, “Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrell, benim metresim olacak mısınız?”
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2011
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786054429479
 • Orijinal Adı:
  Lord Lightning
 • Çeviri:
  Pervin Salman
 • Yayınevi:
  Arunas Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Seher 
30 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Astroloji ve yıldız falı bilgileri ile harmanlanmış bir aşk hikayesi .
Kitapta toplum kurallarının hoş görmediği hayat süren ve yaptığı her yanlışı olduğu gibi sunan öfkesi ve oyunlarıyla ünlü Lordun ve küçük kahinin başından geçen hikayeleri anlatıyor.

Aysenur saklıca 
26 Haz 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Türünde değişik bir romandı.. Ve severek okudum.. Özellikle birbirine benzeyen konulardan sonra ilaç gibi geldi.. Tavsiyemdir. Bir deneyin derim ;)

Kitaptan 1 Alıntı

Seher 
30 Oca 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Bir alabalığı hareketli bir kurtla yakalamanız ne kadar kesinse, bir kadını kendinizi değiştirmesine ihtiyacınız olduğunu söyleyerek yakalamanız da o kadar kesindi.

Karşı Konulmaz Aşk, Jenny Brown (Sayfa 177)Karşı Konulmaz Aşk, Jenny Brown (Sayfa 177)