Katilin Özrü

8,8/10  (96 Oy) · 
125 okunma  · 
94 beğeni  · 
3.442 gösterim
Hava buz gibi... İliklerime kadar üşüyorum. Sanki sekiz yaşındayım ve sanki bugün babamın dayaklarına işkenceyi de eklediği gün. Üzerimde söndürdüğü sigaraların acısını duyuyorum ama bir farkla; söndürdüğü yerler yanmıyor artık, aksine buz gibi. Attığı her ustura kesiğinin izleri duruyor ama artık çirkin görünmüyor gözüme. Annem bir köşeden olanları izliyor, bağırmalarımı duymuyor, sadece gözyaşı döküyor. Yoksa bir anne evladına ağlama demez mi, ben buradayım demez mi? Bu katil ruhlu adamın beni her gün biraz daha ruhsuz yapışını öylece izler mi? Evladının geleceğini karartmasına izin verir mi?

Acaba annem, küçücük yüreğimde bu kadar nefret barınmasının tek sebebinin kendisi olduğunu bilse bir daha nefes alabilir miydi? Canımın yanışını izlerken karşı koymamasının bedelini hiç düşünmemiş miydi? Şimdi her şey için çok geç. Bugün ilk cinayetimi işledim. Şu an kendimi olabildiğince güçlü hissediyorum.

Artık canım yanmıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2014
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9786055027490
 • Yayınevi:
  Kozalak Yayınevi
 • Kitabın Türü:
DUA
Yürürüm gecenin üstüne Salarım güneşlerimi
@Ycmn
Keşke herkesin ömrü vicdanı kadar olsa..
Kendimi geliştirmeyi, okumayı seviyorum ve 1k dayım. Sayfam: Kaliteli, güvenli tüm okurlara açıktır... Araştır, yaz, oku. Doğru bilgi edin!
Kitap Okuma Hastasıyım İnsanları Seviyorum Yaşamayı Seviyorum İletişim Mezunuyum Kitap Radyo Sinema Basın Yayın Halkla İlişkiler Müzik Sanat Tiyatro İletişim Kaynaklarıyla ilgili Her Şey Benim Hayatım Bilgi ve İletişim Hayat Demek Gerisi Vesaire ...
Film ve kitap tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. Okuduğum kitaplar içinde gerilim tarzında en beğendiğim kitap Şeytanın Eli.En sevdiğim yazar Stefan Zweig.Keyifli okumalar dilerim.Umarım hayat maceram bitmeden önce 1000 kitap okumuş olurum
Kitap okumayı çok seven biriyim ayrım yapmadan her türlü kitabı okurum basladigım kitap o gün biter.
Hayat felsefem; pozitif düşün, pozitif yaşa. Oku, yaşa, öğren...
Benim silahım zekam. Kardeşimin kılıcı var, Kral Robert'in savaş baltası var, benim de zekam...ve zekanın keskin kalabilmesi için kitaplar gerekli. Tıpkı bir kılıcın keskin kalabilmesi için bileğitaşına gerek olduğu gibi.. Tyrion Lannister
[email protected] facebook.com/askyukleniyorburcukirmizigul instagram/burcukrmzgl "AŞK YÜKLENİYOR" benim ilk kitabım,ilk heyecanımdır. Kitabımdan alıntı ;'Kalbim bir tek sende yadırgamadı yerini,yoksa huzurla uyuyamazdım geceleri.
Kitap film ve müzik aşığı,felsefe tutkunu,ekonomi,sosyoloji ve siyaset bilir,hümanist,şiir sever,basketbol oynar,hala manga okur.
5 /