Katilin Özrü

8,7/10  (80 Oy) · 
105 okunma  · 
73 beğeni  · 
3.047 gösterim
Hava buz gibi... İliklerime kadar üşüyorum. Sanki sekiz yaşındayım ve sanki bugün babamın dayaklarına işkenceyi de eklediği gün. Üzerimde söndürdüğü sigaraların acısını duyuyorum ama bir farkla; söndürdüğü yerler yanmıyor artık, aksine buz gibi. Attığı her ustura kesiğinin izleri duruyor ama artık çirkin görünmüyor gözüme. Annem bir köşeden olanları izliyor, bağırmalarımı duymuyor, sadece gözyaşı döküyor. Yoksa bir anne evladına ağlama demez mi, ben buradayım demez mi? Bu katil ruhlu adamın beni her gün biraz daha ruhsuz yapışını öylece izler mi? Evladının geleceğini karartmasına izin verir mi?

Acaba annem, küçücük yüreğimde bu kadar nefret barınmasının tek sebebinin kendisi olduğunu bilse bir daha nefes alabilir miydi? Canımın yanışını izlerken karşı koymamasının bedelini hiç düşünmemiş miydi? Şimdi her şey için çok geç. Bugün ilk cinayetimi işledim. Şu an kendimi olabildiğince güçlü hissediyorum.

Artık canım yanmıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2014
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9786055027490
 • Yayınevi:
  Kozalak Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Benim silahım zekam. Kardeşimin kılıcı var, Kral Robert'in savaş baltası var, benim de zekam...ve zekanın keskin kalabilmesi için kitaplar gerekli. Tıpkı bir kılıcın keskin kalabilmesi için bileğitaşına gerek olduğu gibi..
Bazı adamlar sadece dünyanın yanışını görmek ister.
[email protected] facebook.com/askyukleniyorburcukirmizigul instagram/burcukrmzgl "AŞK YÜKLENİYOR" benim ilk kitabım,ilk heyecanımdır. Kitabımdan alıntı ;'Kalbim bir tek sende yadırgamadı yerini,yoksa huzurla uyuyamazdım geceleri.
Hakkımda; 1-Kitap kurdu 2-Sinema sever 3-Tiyatro sever 4-Kendi halinde 5-Sakin bir kişi 6-Konuşkan 7-Dobra 8-Araştırmacı 9-Yeni şeyler öğrenmeyi seven 10-Çizim yapan 11-Kendince bir şeyler yazan bir genç kız
Sabır, insanoğlunun tek kalesidir..
"İnsanlar kırıcıydı, kitaplara sığındım" Cemil MERİÇ
Hayatta İstediğin en büyük mutluluklar küçük dediğin şeylerde saklıdır.. Bulmak çok kolay aslında sadece bakmasını bileceksin o kadar. Güzel bakarsan güzel görürsün..
Sibiryalı Bir Güneş Subayı
... BEN YAPTIKLARIMDAN PİŞMAN OLMAM BENİM AKLIM YAPMADIKLARIMDA...
Tam çağı işe başlamanın doğan günle. Yırt otuzunda aldığın diplomayı. Alfabelik çocuk ol! -Rıfat Ilgaz-
bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür bir diğer husus pirincin içindeki siyah taştan değil beyaz taştan korkacaksın ...
"Xwezî li gerdûnê wendahîyek bam."
Okan Bayülgen'de KAMERAMAN Pilotaj AY YAPIM KARADAYI, Big Brother Türkiye Star Tv'da Yarışmacı ve Doğuş Yayın Grubu ( Ntv-Cnbc-e,star tv)'da Cinematographer
Evli,mutlu,kitap kurdu,kitap hastası,çocuk hastası,mutfak aşığı,işine aşık,ailesine düşkün,komik,esprili ha bir de sulu gözlü :)))
4 /