Kayıp Rüyacı

8,0/10  (5 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
453 gösterim
Çocukları fantastik dünyalarda masalsı yolculuklara davet eden kitaplarıyla önemli kavramları düşündüren Aslı Der, merakla beklenen yeni romanında güzellik, kendini tanıma, kıskançlık, yalan gibi temel kavramları tartışıyor. Gizem dolu bir iz sürme macerasını eksen alan kitap, arkadaşlar arasında güven ve dayanışmanın bazen çok büyük sorunların bile aşılmasını sağlayabileceğini vurguluyor. Zengin bir hayal gücü yansıtan roman, geleceği hayal etmek, kurgulamak, ona umutla bakabilmek için düşlerin ve masalların önemine dikkat çekerken işlevi üzerine düşündürüyor.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2011
 • Sayfa Sayısı:
  196
 • ISBN:
  9789944717779
 • Yayınevi:
  Günışığı Kitaplığı
 • Kitabın Türü:
Aslınur ASLAN 
17 Nis 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitap gerçekten macera dolu ve kendine hayran bırakan bir kitap. Bence ustaca kurgulanmış. Insani sıkmayacak bir şekilde... Elimden düşüremedim Acaba ne olacak? diye. Ledna, oradaki en sevdiğim karakter. Beni yansıttığını söyleyebilirim. Macera dolu sayfalarında kayboldum.

Gül 
16 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitabı çok beğendim.Kitabın kurgusu çok güzel bazen birazcık da olsa korksam da sevdiğim kitaplar arasında yer alıyor. Okumanızı tavsiye ederim. Özellikle de 12-13 yaş arası kardeşlerim için.

Tadashi Hamada 
15 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

hayaller ülkesi... Kitabı ben sevdim. Macera kitabı zaten.sürükleyici bir kitap ve akıcı bir anlatımı var. tavsiye ederim. okurken hiç sıkılmadım diyebilirim.