Kayıplar Yılı

7,0/10  (2 Oy) · 
7 okunma  · 
0 beğeni  · 
531 gösterim
Doğanın büyük bir kısmı mahvedildi. Ağaçların ve taşların ruhları yerlerinden sökülüp alındı, bu ruhlar daha sonra insanların peşine düştü. Çünkü gidecek başka yerleri yoktu.

Dışarıdaki ayak sesleri önce yavaşladı, sonra hızlandı. Bir hayvana ait olmazlardı, çünkü çok gürültülüydüler. Bir insana ait olmak içinse fazla hızlılardı. O tuhaf hışırtı eşliğinde çadırın etrafında dönüp durdular. Korkuyorum, diye fısıldadım, sesimdeki şaşkınlık fark edilmeyecek gibi değildi. Korku titreşti, kalp atışlarımla birlikte damarlarıma yayıldı. Jacey omzumu kavradı, ben de onun elini tuttum. Ne kadar süre öylece, uyku tulumlarımıza sarılı, birbirimize kenetlenmiş halde durup karanlığın içinden gelen ağıtı dinlediğimizi bilemiyorum. Jacey'nin düşüncelerini duyabiliyordum:

Ve yarın bu çadırda ölü bedenlerimizi bulacaklar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2012
 • Sayfa Sayısı:
  364
 • ISBN:
  9786054503506
 • Çeviri:
  Yazgülü Bilici
 • Yayınevi:
  Arunas Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
08 Tem 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Korku, gerilim, merak, heyecan, aksiyon, macera, savaş... Bu romanda fantastik-gerilim türünün unsurları fazlasıyla okuyucuya hissettirilmiş. Kurgusunu oldukça heyecanlı ve etkileyici buldun desem yeridir. Okurken kendinizi roman karakteri gibi hissedebilirsiniz. Ruhlar alemi ve insanların yaşayacakları kaderi, aksiyonu iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız, son derece etkileyici karakterleri evinize, benliğinize misafir etmek niyetindeyseniz, ruhlar ve insanlar alemine merhaba deyin. Keyifli okumalar...