Kehanetin Çağrısı

6,6/10  (9 Oy) · 
13 okunma  · 
3 beğeni  · 
629 gösterim
Yüce Kişi gölgesindekileri kontrol etmek için savaşacak...

Geleceği görebilen beş yaşındaki kayıp oğlunun izini süren Emma ile ona yardımcı olan Seçilmiş Kişi Will, Emma'nın henüz kimsenin bilmediği gizli güçlerini ortaya çıkarmak için büyük bir mücadele verirler. Bu mücadele onları her şeyi bilen ve Emma ile oğlunun geleceğini en çok tehdit eden kişiye, gizli kalmış aile sırlarına doğru sürükler...

Bir de kehanetin şifrelerinin yer aldığı kitaba...

"Seçilmiş Bedenler'le başlayan aksiyon serinin ikinci kitabı Kehanetin Çağrısı ile kaldığı yerden devam ediyor. Denise Swank bu defa dahil ettiği tekinsiz kişilerle hikâyeyi daha da büyük bir heyecana sürüklüyor." Publishers Weekly "Kehanetin Çağrısı meraklı okuyucuları hayal kırıklığına uğratmıyor, tam tersine bir önceki kitapta cevapsız kalan sorular tek tek yanıt buluyor. Bu seriyi vakit kaybetmeden okumalısınız."
-USA Today-

"Harika bir şehir fantezisiyle tanışmak istiyorsanız, bu kitaba izin verin."
-Another Look Book Reviews-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  428
 • ISBN:
  9786053481775
 • Orijinal Adı:
  Hunted
 • Çeviri:
  Ceren Taştan
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Fatoş Çetiner 
04 Mar 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Serinin ikinci kitabı, heyecan verici bir macera. Sayfalar su gibi akıp gitti. İlk kitapta da hızlı bir kaçma kovalama vardı, bu kitapta da aynı şekilde devam etti. Fantastik olaylara oldukça ağırlık verilmiş. Sonundaki olaylar dışında beni oldukça tatmin eden ve okurken zevk aldığım bir kitap oldu. Ancak son bölüm oldukça sinir bozucuydu. Hatta bu kadar severek okumasam devam kitaplarını okumamayı bile düşünebilirdim. Kitap okurken sinir olmayı hiç sevmediğim için... Yine son bölüm hariç, ben kitap yazacak olsam aynı bu şekilde ilerlemesini isterdim maceramın. Çok severek okudum, fantastik sevenlere tavsiye ederim.