Kenar Mahalle

8,0/10  (1 Oy) · 
6 okunma  · 
3 beğeni  · 
361 gösterim
Arkadaşlığa paradan çok önem veren Danny,anide bir mirasa konup iki eve birden sahip olunca, sokaktaki diğer arkadaşlarına kapılarını açar.Bu grubun özgürlük aşkı ve maddi dünyaya duydukları nefret, onları heyecanlı ve çoğu zaman komik maceralara sürükler.Ta ki, Danny, yeni yaşamındaki sorumluluklardan sıkılıp ortadan kaybolana kadar...
 • Baskı Tarihi:
  1968
 • Sayfa Sayısı:
  228
 • Çeviri:
  Vahdet Gültekin
 • Yayınevi:
  Güven Yayınevi
 • Kitabın Türü:
DUA 
07 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Anneannem alzaimer hastası 70 yaşında. Kendinden küçük 2 kardesi ve kendinden büyük abiside alzaimer hastası. En büyük ablaları 87 yaşında ve cin gibi bilge bir kadın.
Bayram ziyaretinde bu büyük teyzemdeyiz. Gittiğim ortamlarda can sıkıntıma ilaç olsun diye hep kitap taşırım. O gün çantamda kitabımı gördü. Ben yaşayan tarih kitabıyım her şey aklımda bak anneannene adını bile hatırlamıyor. Çünkü ben çok kitap okurdum zihnimi hep çalıştırdım pas tutmadı dedi ve bana 1968 basımlı bu kitabı hediye etti. Kitabı seyretmekten, sararmış yapraklarını okşamaktan henüz kitabı okuyamadım. Bu da böyle değişik bir inceleme olsun. Büyük teyzemin sözlerine kulak verin ilerde alzaimer olmayın.